Snimanje glazbe sa internet radija

Znam da postoji program za snimanje glazbe sa Internet radija koji skida sve podatke, naslov pjesme, trajanje, tko je izvođač, itd… Trebam takav, najjednostavniji… Ako netko zna, zahvaljujem se unaprijed.

Imas aplikaciju Shazam

pogledat ću…

nije to ono što trebam… Dakle, trebam program koji će skidati glazbu u neki folder sa svim podacima o pjesmi. Nađem radio postaju na Internnetu i klik na record…

aimp4, fenomenalan player! Vjeruj mi!

da ne kopam… ne trebam player nego program koji snima pjesme i sprema sa svim podacima u folder… :smile:

snima li AIMP4 glazbu sa Internet radija? To je ono što me
interesira…

nebi ti govorio da ne snima, evo opcija

a, ok… hvala… :slight_smile: Kasnije ću skinuti i probati…

odakle si izvukao ovaj prozor? ne vidim odakle je…

povečaj player i u lijevom gonjem kutu preference ikona ili desni klik na tray ikonu pa na preference.

Radio capture (off)… ???

Question:
How to capture Internet Radio?

Answer:
AIMP allows you to record track which is currently played on the Internet radio station.

To capture data from the Internet radio-station you should:

  1. Add link to audio stream via “URL” item in “add files” menu or “Internet Radio Browser” plug-in

  2. Double click on item in the playlist to start playback

  3. Find “Radio capture” button in the Main Window.

It allow you to start / stop data capturing. Button will flashing If data capturing is active.

Settings is located in Main menu \ Preferences \ Player \ Internet Radio Capture.

Napravim, ali neće se pokrenuti…

Pa namjestis u postavkama kako ti hoces, upališ online radio da ide preko aimp4, npr ja odem na http://www.housetime.fm/wmplayer/ pritisnem Mit Windows Media Player hören, ali stavim da ga pali preko aimp4, i kad slusam muziku preko aimp4, onda povecam aimp4 i kliknem ikonu Radio capture (ispod volume) i to je to, evo sad sam probao i skida muziku bez problema.

ma to i je problem… ne mogu naći radio jer tražilica (dolje) ne radi…

http://www.radiotunes.com/play/lovemusic ali ne mogu naći preko AIMP4 jer mu ne radi tražilica…

nadam se da sam riješio, ide preko WinAmp-a … probam pa javim…