Snizene cijene prevodjenja i pisanja tekstova zbog potrebe placanja racuna

Dragi svi,

Situacija je takva da placa drugi put u 3 mjeseca dobrano kasni, i nasla sam se u situaciji da treba platiti stan i rezije do ponedjeljka popodne, a ja nazalost nemam dovoljno na racunu.

Stoga nudim prevodjenje i pisanje clanaka na talijasnkom, engleskom i spanjolskom po snizenim cijenama.
Jedino sto bi bilo dobro jest da mi se taj novac uslijed kratkog roka za placanje racuna uplati unaprijed, a ja cu trazene tekstove dostaviti svakome na mail u roku 7 dana.

Cijene prevodjenja iznose:
Za engleski 1000 rijeci 8$
Talijanski i spanjolski takodjer 1000 rijeci 8$

Sto se pisanja tekstova tice cijene su sljedece:
Engleski 1000 rijeci 5$
Talijanski i spanjolski 1000 rijeci 6$

Za sve dogovore kontaktirajte me putem PM.

Unaprijed hvala svima na razumijevanju i pomoci,

Lijepi pozdrav :slight_smile:

Jel imas kakve reference ovdje na forumu (ako imas ostavi link) ili negdje nevezano za forum da mogu vidjet? :slight_smile:

je ne razumijem kako je jeftiniji prijevod na npr eng od clanka napisanog na eng?

Pozdrav,

Stavila sam jeftinije clanke buduci mi je prevodjenje struka i znam tocno kako se cijene krecu i koliko se inace vrednuje kartica prevedenog teksta, dakle ne stranica bec kartica (1500 znakova s razmacima). Dok, pisanje mi nije struka vec nesto sto sam putem naucila, ispraksirala se vremenom pa zato nisam stavljala nebeske cijene. Nadalje vidim da dosta pisaca tu naplacuje 100 rijeci 1€ ili 1$. Pa sam se tom okvirnom cijenom vodila kao sto se vodim i nace, medjutim spustila sam je iz gore navedenih razloga. :slight_smile:

Pardon ili sam ja krivo shvatila ili ste Vi krivo procitali. Jer prijevod naime nije jeftiniji vec skuplji, upravo zbog stvari koje sam objasnila gore. :slight_smile:

u biti ja sam krivo napisao, ne razumijem kako je prijevod skuplji…

i dalje mi nema smisla, no dobro, svak zna svoje… valjda…

Rjeseno, hvala svima na pomoci :slight_smile:

Moze lock.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey