Snovolovka - Stranica za sve koji vole sanjati. Podijeli što si sanjao!

San u snu je stvarno čudna i pomalo strašna stvar, jer ti toliko pobrka mozak. Inače ljudi koji savjetuju oko lucidnih snova govore da je to cjepkanje sna način da se lakše uđe u lucidni san. Zapamtio sam i da savjetuju da se prije sna popije masu vode. Nekad sam malo više čitao o ovome jer mi je bila zanimljiva tematika.

Doživio sam da sanjam kako mi se duh izašao iz tijela i kako gledam sebe kako spavam i u ćošku sobe čovjek sjedi. tako sam se usro od straha da je to bilo za nepovjerovat. Svjestan sam bio i krenuh da se vrnem u tijelo i vrnem se i da se probudim, ne mogu oči otvorit jedno minut i pokušavam da vrištim, al ne mogu. jedva se probudih. a na mjestu u stomaku đe sam (duh) ušao nazad u tijelo kao da me neko opalio šakom iz sve snage, tako me bolilo i peklo. I uvjeren sam satima poslije bio da je taj čoek tu u ćošku i da sjedi. zaspat nisam smio nipošto.

tad nisam ništa znao nit čuo ikad o astralnoj projekciji koja je stvarno zanimljiva tema. i ljudi pričaju bar koliko sam ja čitao da mnogo ljudi se prepadne i vrne se brzo u svoje tijelo jer mozak ne može prebacit i ignorisat strah, ali ukoliko mozak uspije u takvim snovima je moguće sve. čak mnogi spominju nekog astralnog vodiča, pa sam ja povezao onog čoeka u ćošku s tim vodičem, mogao je bar imat majicu na kojoj piše vodič. ima i film solidno zanimljiv na tu temu Insidious (2010). iako nisam fan horora ovaj mi nije loš jer je više triler, manje horor i zanimljiva je tematika. uglavnom taj san je bio jeben toliko da sam krenuo izučavat snove čitat o lucidnim snovima i astralnoj projekciji i mnogo su zanimljive te teme meni. sve to mi se desilo prije nekih 6-7 godina. inače baš rijetko sanjam u zadnje vrijeme. da bi uopšte uvatio sna i sjećao se ičega moraš prekinuti onu čini mi se rem fazu i zato se i cjepka san namjenski ako oćeš da imaš lucidni san, pogotovo jer tad ti se svijest probudi bar nakratko i postoji mogućnost da odeš svjestan u san pa da imaš lucidni san.

uglavnom meni je to drkanje sna jednako eksperimantisanju sa drogama. igraš se sa zdravljem, sa psihom sa stvarima koje pojma nemas kakve su. nije da ja nisam se zajebavao i sa jednim i drugim, ali ne treba pretjerivat.

1 Like

Baš sam ti htio reći da liči na astralnu projekciju.
Inače, ja sam jedno godinu dana intezivno izazivao astralnu projekciju i postigao sam da ju imam dva do tri puta tjedno. Kasnije se nastavilo u nešto rijeđem ritmu i kroz par godina je gotovo skroz izbljedilo…nestalo. Sve zajedno, bilo je prilično burno od 2009 do negdje 2013-te.

Iako su projekcije nestale …ostala su uvjerenja. Kako god, uvjerenja koja sam stekao u tom periodu neću vjerovatno nikada napustiti. Ono još bitnije, uvjerenja su kao domino kocke …uvijek iz jednih niču nova…tako da me definitivno zapečatilo zauvijek i usmjerilo na određen put.

E sada, neznam kako ovo gornje zvuči…ali ja zapravo uopće ne mislim da prilikom astralnih projekcija napuštamo tijelo. A da nebi zvučao previše pristrano, reću ći da isto tako mislim da nikada u ovom tijelu nismo ni bili :D. Svemir je jedna jako velika iluzija…

1 Like
3 Likeova

I ja sam imao sleep paralysis, imao sam i te lucidne snve gdje radis sto zelis, i prestudirao sam sve to jako dobro i imam svoje misljenje o svemu tome.

Sleep paralizu sam imao isto davno, prije 10 godina, desilo mis e cisto spontano i slucajno i nisam uopce u tom trenutku znao sto se zapravo ddogodilo.

Bio sam budan i gledao sam, a nisam se mogao pmaknuti, lezao sam na boku, a iza sebe sam osjecao neku pojavu, neznam dali je bio taj covjek, shadow people ili kako god ih vec zovu, ali znam da sam pokusavao vristati i okrenuti se i vidjeti sto je to iza mene, jako me sve skupa uzrujalo.

Kasnije kad sam sve to istrazio, nakon 5 godina sam se i ja igrao s snovima i spavanjem i pokusao sam imat slicna iskustva, ali nikad kao to prvo.

Astralne projekcije i druge paranolmanle stvari vezane uz spavanje se mogu objasniti znanstveno, pa sad tko kako zeli.Treba paziti s time, jer mnogi pokusavaju to iskoriistiti u okultisticke svrhe i da vam namaknu pare kroz neke radionice, znate kako to ide preko bare.

Edit moderatora: Za nastavak o astralnoj projekciji: :blush:

Inception :slight_smile: ?

1 Like

Pozdrav ekipa, vidim da ste se dosta raspisali oko toga što ste sanjali. Evo v1.0 stranice je vani, zamolio bih vas sve za malo podrške i ako možete da se registrirate te podijelite neki od svojiih snova :smiley:

http://snovolovka.com/

Facebook page https://web.facebook.com/snovolovkacom/

Naslov sna ti nije responsive,izlazi iz ekrana.

Prijavilo gresku jer nisam uni fb stranicu.

Nekamo mi je presvijetla tema.

Zanimljiva ideja!:slight_smile:

1 Like

Evo i jedan savjet Eddyiju; ubaci na neki način slike u postove jer bi tek tako dao interesantniju dimenziju web siteu. :blush:
Previše je i mračnih snova po meni, ali ne ulazim u to.

Na kojem uredjaju baca naslov? Koji tocno naslov, ja na kompu i na mobu normalno vidim. I sto tocno s fb stranicom ne valja?

Lumia 640, WP 10, edge i opera.

Ne valja ti mobitel… :stuck_out_tongue:

Imao sam 640xl i sve probleme sa browsanjem.

Isprobao sam na P9, P9 lite koji ja imam, a5, a3 (2017), s7, s7edge, sony x3. Sve radi normalno. Mozda je stvarno do moba, a da nije mozda ovaj zadnji banner koji sam stavio ispod adsa na homepage, mozda ga ne skrati vec ostane originalna dimenzija i onda ti tako izbaci

Pa svi nabrojani mobiteli su Android ovo je Windows phone. Mozda bi bilo dobro da nadjes nekoga sa Windows phonom, ali drugim modelom i tu testiras :wink: !

Ne znam kad sam zadnji put kod nekoga vidio win. :confused: Moji kolege su svi poprodavali svoje. Ali prvom prilikom cu to ispraviti.

Ma WP gura Edge tako da vjerujem da je do browsera!

Evo poceli su nam pristizati prvi snovi, ovjavite i vi neki svoj san da malo popunimo stranicu :slight_smile: podijelite nam što ste sanjali :slight_smile: napravio sam bez registracije moze objavljivati bilo tko.

Danas nam je dosao ovaj san :smiley:

http://snovolovka.com/sanjao-sam-da-sam-eskim/

Jao sad se sjetih, jutros sam imao ludnica san, dosta likova koje poznajem ali se oni ne poznaju. Scena žešća, kriminal po mojim leđima. Svašta nešto, ali ne mogu ja to sastaviti. Scene kao u Tarantino filmovima.

Jeben san bio, ustao sam jutros i prije nego je alarm svirao .

Ja kosmare neke sanjam vec sve nedelje u PM, i sve se budim nocu. A kad ustanem ujutru uopste ne mogu detalja da se setim i bas sam neispavan. I sto je najjace u snu znam da to sanjam. I mnogo mi krivo bude sto ne mogu da se setim sta sam sanjao, posto bas volim haoticne snove…

Postoji razlog zasto se ne sjecamo snova, a jedan od najvaznijih je da ne pobrkamo javu od sna. Inace meni se to znalo desavat kada sam isprobavao one lude snove. Cak je po tom fenomenu snimljen film, dobro malo preuvelicano, ali zbog holiwooda.


Nije spavao godinu dana, i mislim da se slicno bi dogodilo nkom tko nije spavao 2-3 dana.

Kako ide posjeta na snovolovki?