Soccer-magazine.com

Pozdrav svima, ovo je moj portal o nogometu na engleskom jeziku, star je točno godinu dana, ima oko 2000 posjeta svakog dana, pa me zanima sto vi mislite o njemu te kako da eventualno radim na rastu stranice…

Hvala na vasim misljenjima i prijedlozima…

http://soccer-magazine.com

Što se dizajna tiče, nema se tu što reći, Hotgoss template. Ja bi osobno promjenio boje. Ova je malo ženskasta. Vezano za seo, popravio bih izgled linkova na način da bih izbacio datum iz url-a. Dalje, popravi malo izgled članaka i slike unutar članka da to izgleda kak treba a ne razbacano.
http://soccer-magazine.com/2011/03/03/soccer-news/clubs/real-madrid/real-madrid-issued-pepe-a-contract-ultimatum/
.
Imao bih još ali toliko za sada. Imam dojam da se nisi baš potrudio.

Obavezno promijeni boju :doki:

Misliš na ženski nogomet? Onda OK.

Mislio sam da se ova dvojica iznad zezaju pa sam išao pogledati kad ono fakat istina. :zub:

Pa što bi trebala biti neka muška boja ako je nogomet ?
Danas živimo u modernom društvu gdje nema više muško-ženske razlike :mala:

[quote=“webjumfer”]Pa što bi trebala biti neka muška boja ako je nogomet ?
Danas živimo u modernom društvu gdje nema više muško-ženske razlike :mala:[/quote]

Djelomično si u pravu ali znalci će reći da web o nogaču ne bi trebao ličiti na npr. frendice.hr? Ili ipak bi?

[SIZE=“1”]P.S. Ja sam totalni vezer s bojama i kada radim nešto obavezno konzultiram ženu, tek da se zna.[/size]

Šalim se i ja, al očito da igra takva pederska pozadina. Ima ok posjetu kraj hrpu takvih site-ova, ok fejs grupaciju i nebi se ništa usudio mjenjati. Ako več želiš zadrži takvu pozadinu, al ipak je malo zatamni da nebude preveč kričava, al to je moje mišljenje.

Meni je ta pinkić baš špicica. Očekivao bih zelenu, though.

I ja se slazem da bi trebao promijeniti boju!

Posudiš mi malo boje za erotika.hr :zub:

ok,hvala drustvo…koliko sam shvatio boja vam je u banani…al sve ostalo ok… nisam htio mijenjat boju jer nitko nema takvu…al poslije ovih komentara nesto cemo poduzet

pozadina mi ne lezi

kakvu bi ti stavio?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja