Social Sharing ne Radi kak treba ili sam LUD

Ovako, na mojoj stranici za koju vec svi znate www.dadaas.com kada udjete u neki od postova imate floating sharing buttone i aj sam to koristio i sve radi kak treba. Takodjer ovi dolje na dnu buttoni rade kak treba.

A vlasnik theme (iz mythemeshopa) mi kaze da ne radi kak treba, pa se ja sad pitam tko je tu lud. Jesam ja lud i meni tu radi sve kak treba, a zasto njemu ne radi. buduci je on temu napravio vjerujem da mu stvarno nesto ne radi akk treba.

Pa ako iam tko voljan isprobat dali ti sharing buttoni rade? I dat mi rjesenje.

P.S. jedno od rjesenja koje mi nudi mythemeshop je da koristim drugi social sharing plugin, a majku mu vidim, pa njihova tema ima vec integrirano to sve.

P.S.S. ajd ako netko moze skinut screenshot ili picture s problemom pa da im mogu to poslat ili potvrdit da sve radi, jer ovako na pamet neznam sto da im kazem jer meni sve radi kak treba a oni inzistiraju da ne radi kak treba…

Meni neće

E da, ot ome oni pricaju i nemam pojma sto je sad to. Vidim koristio si mobitel? Ja sam koristio desktop, mozda je u mobilnoj cerziji problem, sad cu i ja testirat

Jel ima koja dobra dusa da sad proba? Navodno APP radi samo meni kao adminu, sad sam podesio da bude dostupna svima, pa bi trebalo raditi, ajd neka netko potvrdi.

meni rade ovi share dugmići dole … a ne vidim ništa float … jedino ova cookie notifikacija i online chat, floating share dugmića nema

Lijevo kad scrolas single post je float buttoni.

@komentar na koji si ti share clicknuo na ovaj dole ili na floating sa lijeve strane?

radi šer baton za fb, ovaj floating s lijeve strane

Ok, hvala odna sam valjda popravio ili se samo popravilo, nije mi jasno.

Sada radi i kod mene.

P.S. klikam onaj dole FB share button.

prije 15min testirao radi fb share