Šoping ideje, predlozi, dobri dilovi i rasprava o proizvodima

Kupi nesto sto mozes prodati na Piku.

Zanimljiva stvar za male pare/

https://s.click.aliexpress.com/e/_DldP0Bl

imate na aliekspresu 4 dolara off na potrošenih 20$ maksimum 16 dolara off

Skoro za sve proizvode ima taj popust, a ako i za neki proizvod nema taj popust onda kod drugog prodavca koji prodaje taj isti proizvod ima taj popust.

1 Like

https://www.aliexpress.com/item/1005005425170670.html

ima raznih verzija metalnih drvenih plastičnih. ne zvuči loše. ima jedna rupa, nema tipke pa se možda i može naučit otpuvat štagođ.

Al dobro poprave ljudi sve

Ispraticu se sam.

1 Like

Mozda ovako nesto

https://www.aliexpress.com/item/1005004351600234.html

spirograf naručih. nisam vidio sto godina spirograf niti ga viđam iđe po radnjama ili knjižarama a prao moćna stvar. naravno đeci to kupujem kao

1 Like

Meni simpatične 3d kineske kockice za motivima poznatih slika

Ko ima aplikaciju aliekspres može u onoj coins sekciji često naći ove i sl 64gb sd kartice za po dolara dolar jer budučesto 60-70% na popustu sa coinsima

Ja uzmem i onaj usb adapter pa tu naslažem filmova ili za tablete koristim.

Navadili me kinezi na coins i gluposti od po dolar dva

Dva dolara plati i ladno radi ovo i zvuk nije loš i ova maska za oči mekana. Ođe me sijeci ako ne vrijedi dva dolara. Jel koristiš? Ne ja.

Ove slušalice baš lijep zvuk imaju, nema pucketanja nema škripanja, dobiju se u lijepoj kutiji. Vrijede

Maske za telefon ako nije žurba isključivo sa alija uzimat, em jeftinoća, em izbor kakav hoćeš, a može i custom maska za cirka dolar.

Ove ko lego figurice nema kakvih nema na aliju i na šta god se djeca lože mogu se naći figurice jeftino

Ova solarna svjetiljka radi na svjetlo ima senzor pokreta pali se kad prolazim na međuspratu, osvjetli stepenice. Može i da gori čim padne noć da ne ide na senzor. Lijepo osvjetli. Eto ne kontam nikako kako to sve u dva dolara stane.

Sumnjah na smanjenu vlažnost u stanu pa kupih ovo i mjeri vrijeme, temperaturu i vlažnost. I jesam u pravu jes malo manja vlažnost u stanu.

Ovo uzem za kumiće male, djeluje mi ok za razvijanje nečega što treba kod male đece, jel mozak, pokret, koordinacija… za neš valja, sigurno

Zabjedih da će me artritis počet derat i uzek nekoć kao da jačam ruke prste mada pojma neam jel se to može spriječit, pa sam vježbo vježbo i jaču šake i prste i poslije tih vježbi od 7 i po minuta sam bacio to neđe i više nisam tako.

Ćerka ide u muzičku na balet pa je iznenadio s minđušama od suvoga zlata za manje od dolar. Uglavnom ona ih obožava

Mislim da sam bez lažne skromnosti doktor za uštedit pare na onlajn kupovini i posebno na aliexpresu, kaao i za nači zanimljive stvarčice, takođe sam doktor za potrošit tonu vremena tamo, izdangubit, a ne raditi ič korisno. Nea šanse da ja ne bi bar 200% bolje prošao u odnosu na nekog drugog običnog čoeka ko bi iste te proizvode kupovao u toku godinu dana. Al nea ni šanse da ja bar 50X više ne dangubim od običnog čoeka.

Zadovoljan sam ovim mišem, za razliku od par nekih drugih što uzeh. Ono su čim nisam zadovoljan je cijena koju sam mogao spustit na 2$ no danak neiskustvu. Impuls baj

Smetaju mi miševi đe se čuje klik. Tako da samo silent miševi dolaze u obzir.

Žena tjela i onda me pod pritisak stavila pitanjem jesi naručio. A stani malo, strpljenja nea, moglo se i za bar po dolara jeftinije. Nije meni Koralina neš posebno crtani, žena i ćerka vole, mali onako, ja jok.

Brat u autu često, vazda mu prazan telefon a nema ovaj punjač za auto pa je logično.

Ovoe za druga kockara, starog pokeraša, da ne ide ko seljo po kockarnicama.

Ćerci izgravirano nalipero da izmrlja cijelu kuću sa mastilom.

Ovaj sat djeluje zanimljivo oko tri i po dolara platih, ali šteta što nije bolje odrađen, plastika loša i kaiš loš, idejaa sata ukradena, ali kazaljke rade pokazuju vrijeme, mogli su stavit i neku metalnu opciju i ljepši kaiš, bio bi zanimljiv sat. Ovako jeftin i dječiji izgleda

Ako ko ima kirbi a nema đe kese nabavit ili su mu skupe one njihove kese imaju kinezi i za to lijeka.

Ne mogu ne uzet, valjaće, ne ije leba.

Onaj tempered glas na telefonima ne volem. Nabubri telefon, ono lako puca pa kontaam da mi bolja ova folija koja i inače dođe kad se kupuje telefon, bar je tasko kod šaomija.

Upotrijebih neki dan lampu podvodnu što kupih prije par godina za 4$. Dobro, znam, odrali su me. Ladno radi.

Ovo nisam kupio ova živuljka dođe na kuću kod svjetlosti đe su bube. Ođe je zovu tarantela (ne tarantula ko pauk no tarantela). Ovaj gušterčić je prilično providan i vide mu se organi unutra. Kad smo bili đeca bila je priča da oće da uđu u mlijeko i da onda otruju to mlijeko i da umireš odmah ako popiješ to mlijeko.

Ne ubija nikog do insekata i baš je kul, neotrovan, zaštićena vrsta i u CG i Hrvatskoj.

3 Likeova

Pravi sajt o poklonima idu tebi ti opisi.

1 Like

Dobra ideja, nisam do sad nijedan :slight_smile: nea od tog više leba, ne rqdi mi se uprazno. Ljepše s vami podjelit. Toe prajsles

Ovaj gušter se zove macaklin i da, zaštićen je. Može se penjati posvuda jer ima neke specijalne hvataljke na nogama, čak sam čitao da su naučnici to proučavali da naprave specijalne cipele za penjanje po ugledu na njegove noge. Nije mu nikakav problem trčati po plafonu, kod nas po ljetu budu dva :slight_smile: . Čak mi je jedan mladi ušao u stan, jedva sam ga izbacio.

1 Like