Spajanje na t-com web servis

Pozdrav,

zanima me ima li tko php kod za spajanje na T-com Pay Way web servis?

Za početak trebaš ugovor s T-comom i kartičarskim kućama. Kada to središ dobit će PDF s uputama.

Kod se zasniva na kreiranju forme gdje uglavnom s skrivenim poljima. Kada korisnik klikne na “Plati” podaci s forme se šalju na Tcomovu stranicu i sve ostalo je njihov posao

[quote=“Dži”]Za početak trebaš ugovor s T-comom i kartičarskim kućama. Kada to središ dobit će PDF s uputama.

Kod se zasniva na kreiranju forme gdje uglavnom s skrivenim poljima. Kada korisnik klikne na “Plati” podaci s forme se šalju na Tcomovu stranicu i sve ostalo je njihov posao[/quote]

E to znam, ali mene zanima druga situacija: kada ti imaš kod sebe na stranici T-com pay way formu, gdje odma korisnici unose podatke za kreditne kartice, itd (a ne da te klik odvodi na njihovu formu). Za ovakav slučaj se treba spojiti na T-com-ov web servis. Nažalost imaju samo primjere u ASP.NET pa me zanima ima li tko nešto takvo za PHP?

Spajanje na servis je uvijek isto, uzmeš ASP primjer i samo ga izprogramiraš u PHP.

Ma znam… al ne znam toliko web servise…zato sam tražio pomoć…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja