Spajanje PayPala s Payoneerom

Fee od strane payoneera ti je 5$ po podizanju, 1$ ako je transakcija odbijena(npr pokusas podic vise nego imas) a ostali fee ovisi od banke do banke i kolko one uzimaju na pretvorbi usd u hrk

Zar nije fee 3.15$ + 3% za non usd podizanje i 2% (min 4.5$) za usd?

Pa to je puno :D. Kada krenu u BiH da oporezuju onda idem na ovu varijantu, do tada… :smiley:

Ja o vuku, vuk na vrata. Zove me lik iz American Express, kaže, pokušavate skinuti sa PayPala veći iznos odjednom, dozvoljeno je samo $500/dan, stoga ćete morati da platite $5 na svakih $500 individualno. Prvo mi nije jasno kakve veze American Express ima sa Paypal i mojom Visa Electron karticom.

I ja sam uspio neki dan, na Paypal dodati bank. racun od Payoneera, mozda sm i ja imao srece :slight_smile:

Vjerovatno sreca ni ja nisam uspio.

Meni je jos uvijek Payoneer spojen na Paypal od pred par godina kad sam spojila. Valjda imam sreće

a koja je alternativa za payoneer sada ? s obzirom da on više ne dela s paypalom

hvala

Ako je moguće, traži uplate direkt na payoneer.

jeste to povremeno pokusavali dodati ili je to ono jednomste probali pa je uspjelo?

Ja sa pokusao jednom prije pola godine i nije moglo tada, a onda sam neki dan ponovo pokusao jednom i uspjelo je, a racun je u Community Federal Savings banka

Ja sam ranije imao, na jednom nalogu PayPala. Morao sam da pravim drugi nalog, jos prosle godine mislim, probao sam tad i danas da verifikujem Payoneer bank account, ali nisam uspeo…

Znaci preporucate da svaki dan probamo?

Ja ne bih bas svaki dan, nego ponekad kad se sjetis, jer kao sto rekoh ja prije pola godine nisam mogao dodati bankovni racun i onda probam prije nekoliko dana i ono moze, ali opet mozda je to neki bug ili propust u sistemu, ko ce im ga znati

Sad sam pogledao feese na payoneer, pa ovo je grijehota. Lijepi PayPal.

Payoneer fee mi je u svakom slucaju bolji od placanja poreza :slight_smile:

Vama koji plaćate jeste :D.

Moje iskustvo na temu vezanje Payoneer US bank racuna na paypal. Naime pre par meseci hteo sam da vezem taj payo bank racun na paypal malo sam progulgao ali cim sam video da ljudi predlazu da se koristi US proxy zbog ip-a i slicno odustao sam jer mi nije bilo toliko stalo a nisam hteo se logujem na paypal preko nekih public proxija za svaki slucaj :slight_smile:

Juče vidim ovu temu i vidim da nekim ljudima to prolazi tek tako i rekoh da probam. U paypal-u upisem podakte sa payoneera i sve prodje iz prve, dobijem info da pratim stanje na bank racunu i da cu videti dve uplate manje od 0.15$ i da ih obe u tacnom iznosu upisem kako bi verifikovao bank account na paypalu. Danas sam dobio te upate jedna je bila 0,15 druga 0,01 upisao ih i bez problema mi je sada verifikovan payoneer us bank account na paypal-u . Nisam jos povukao nikakva sredstva ali mislim da nece biti problema.

Ma trollate, evo sad sam probao is a proxy i svasta i nece.

@dtip Odakle si, iz koje si Republike?