[Sponzorirano] AdCombo - napredna CPA meža za webmajstore

Pozdrav svima,
Ovdje možete pogledati naš landing page koji malo objašnjava kako affiliate mreža funkcionira.
https://promo.adcombo.com/balkan/

Da li zarađujete bar 1000$ dnevnoradeći od kuće? Ako nije tako, profesionalci u kompaniji AdCombo su uvijek tu da vam pomognu.

Koliko li onda zaradjuju menadzeri leb te ebo… :smiley:

Misliš top menadžeri - vlasnici mreže? :slight_smile:
A što se tiče zarade od $1000 dnevno, ima dosta takvih primjera na Balkanu.

Ne, mislim na ove koji pomazu ljudima da zarade 1000$ dnevno, znaci onaj najnizi red menadzera.
Pa bas da ima dosta ne verujem, da ih ima ima, ali dosta da ih ima ne bih rekao. Ali da ne idemo dalje u offtopic, nije u redu da ti trolam temu. Nemam nista protiv CPA mreza, samo mi je ovo malo smesno bilo i onako odbojno pa sam zato pisao. Eto mozda moja sugestija da stavite neke realnije cifre da se ljudi ne bi razocaravali u startu.

Ne funkcionise tako, ja sam zaposlena u AdCombo i nemam ogromni procenat, vec platu. Ima dosta koji jako dobro zaradjuju na Balkanu, od top 50 affiliate-a u nasoj CPA mrezi, 4 su iz Srbije, Bosne i Slovenije. A na landing stranici se uvek koristi preuvelicavanje, to je vec osobenost landing stranice :slight_smile:

@Una_AdCombo isplati li se pokusavati sta s ovakvom posjetom?
period je 1.11-18.12. i sportski sajt je u pitanju

Mozda bi mogla tamo da se stavi reklama za gel za bolove u zglobovima, takav offer ima za BA, HR, RS

Sportski sajt = kladionica

NIje kladionica, ovo su sportske vijesti. Sada ide zima pa manje aktivnosti ima i onda se mora traziti neka mreza pored adsense.

Ma kazem ti da je najbolje da promovises offere vezane za kladjenje :slight_smile:

Aha, nisam dobro razumio :slight_smile: Pa bilo je par kao bet365, ali su to vecinom pop up reklame i njih aktiviramo samo kada je zimski period.

Jel je konvertovalo? Imas one varijante za gledanje online utakmica da moraju da se registruju i daju depozit i posle mogu da gledaju free utakmice.

1 Like

@ Una_AdCombo Zašto forsirate Skype prilikom registracije. Što ako se želim registrirati a ne koristim Skype?

radi lakše komunikacije … preko čega ćeš komunicirat?

preko mejla ne ide, pogotovo kada kampanje gore :smiley:

Ne forsiramo, moze se napisati “noskypeIdontwannainstallit” kao skype username :slight_smile:
Ali da, kada su kampanje u razgoru, najbrze je putem skajpa napisati, i chat je tamo udobniji. Koristimo i telegram, ali iz nekog razloga on se ne koristi u Hrvatskoj, Bosni, Srbiji, iako je laksi i brzi od skajpa.


Već je kraj godine?!

Toliko smo mnogo radili, da nismo ni zamijetili da je došao kraj godine. A i zimski blagdani…!

  1. bila nevjerojatna godina u svakom pogledu. Provodili smo natjecanja, susrete, sudjelovali na konferencijama i još mnogo toga. Ali sve to radimo za vas, i bez naših najznačajnijih partnera ne bismo postigli znatan napredak!

Ali mi smo tek na početku!

Imamo velike planove za 2019 godinu! Nove ponude, geo, obuke, događaji, nova nagradna natjecanja i to je samo vrh ledenog brijega. Obećavamo vam učiniti sve što je moguće i omogućiti da suradnja s nama bude maksimalno ugodna i laka.

AdCombo vam najiskrenije žeili sve najbolje za Božić - zdravlje i sreću, isplate i konverzije, više nego najviša planina, ogromne ROI i beskonačan protok ideja za vaše kreativne materijale! Mi smo veoma zahvalni što ste odlučili za suradnju s nama! :slight_smile:

Sretan Božić svima!

3 Likeova