Sporo ucitavanje sajta kod Dynadota

Naime primecujem problem kod sajtova koji su hostovani kod Dynadota.
Fini su oni i ovako imaju lepe uslove, ali sam tacno izvalio da mi se dosta sporije ucitavaju od npr sajtova kod Dream Weba.

Takodje, ne znam da li bi to moglo imati uticaja na google rezultate u velikoj meri?

Posto sam npr za jedan sajt koji je kod Dynadota i sporo se ucitava, odradio skoro isti broj backlinkova kao i za jedan kod Dreamweba, i za istu konkurenciju sad na 1. a ovamo na 10.mestu. Nekako nikako da se pomaknem a imam sjajne backlinkove.

Da li sporo ucitavanje sajta moze toliko uticati na rezultate?
I postoji li neki nacin da tesajtove ubrzam nekako? CMS je Wordpress.

[quote=“DavidVictor”]Naime primecujem problem kod sajtova koji su hostovani kod Dynadota.
Fini su oni i ovako imaju lepe uslove, ali sam tacno izvalio da mi se dosta sporije ucitavaju od npr sajtova kod Dream Weba.

Takodje, ne znam da li bi to moglo imati uticaja na google rezultate u velikoj meri?

Posto sam npr za jedan sajt koji je kod Dynadota i sporo se ucitava, odradio skoro isti broj backlinkova kao i za jedan kod Dreamweba, i za istu konkurenciju sad na 1. a ovamo na 10.mestu. Nekako nikako da se pomaknem a imam sjajne backlinkove.

Da li sporo ucitavanje sajta moze toliko uticati na rezultate?
I postoji li neki nacin da tesajtove ubrzam nekako? CMS je Wordpress.[/quote]

Savjetujem ti da kontaktiraš najprije njih.

Razloga može biti više, npr.:
natrpani serveri,outdate skripte, dodaci WP-u i sl.

Sretno! :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja