SRB reklame i zarada

Pozz

Domaci sajtovi s Srpskim prometom, kakvu zaradu imate i koje pop under reklame koristite?



1 Like

Puno hvala!

Izgleda da popads najbolje placa

Brate ti sa ovolikom posetom na IA bi razvalio :slight_smile:

Evo moje mjesecne posjete zadnjih 30 dana

popads najbolje placa ali ja imam tri mreze kombinovano … jeste da imam manje prikaza na svakoj od te tri kada su zajedno ali probao sam samo sa popads i imam više prikaza kada je samo popads ali je rate manji … kada imas vise prikaza oni smanje rate … tako da mi je sada ova racunica: bolje dvije mreže sa manje prikaza na svakoj ali većim rateom nego jedna sa više prikaza ali manjim rateom … plus ova treća šta se nakupi nije na odmet od viška glava ne boli

@Jeronimo034

jeste ali bih dobio ban drugog dana, 90% posjeta mi je desktop, ovo mi je SEO posjeta ali se vodi kao spam sadržaj … IA i popunderi nisu za istu vrstu sadržaja :smiley: imam ja u planu i da radim cpa kampanje i facebook IA samo da se popravim malo poslije ljeta sa ovim popunderima pa ćemo vidjet haha

imam i u planu ovo sto radim sad sa popunderima poceti za US trziste jeste da je konkurencija ali ako nadjem nacin da za dan automatski ubacim 10k clanaka u wordpress uspjet cu … jer kako sam i rekao, ovo je neka vrsta spam sadrzaja ali je SEO bitan … ko zna ako me krene napisat cu journey ovdje haha treba svasta probat pa gdje probije probije :smiley:

2 Likeova

Mozda je tako i najbolje, da se kombinuju dvije razlicite firme. Ja imam 10k+ dnevno i mislim da nisam bas za testiranja, mislim kostat ce me to testiranje posjete , narod se poplasi hehehe

pa ako imas tu posjetu a nemas nijedan popunder bit će gusto … ja od početka imam 3 popundera, nekad sam imao i 4 … od početka su navikli da im iskače a 70% ih se vrati :smiley:

Imam popunder ali ne 4 . 2 max po posjeti jedne ip.

Vidim da niko nije pomenuo AdCash.
On isto ima 0.11 EUR za Srbiju

Znači, došlo je vreme za promene.

koristio sam, dobar je i propellerads … ali ima boljih :smiley:

Kojih, ako nije tajna? :slight_smile:

pa ove gore sto sam naveo, popads i popcash

Aha, ali ipak mislim za mjesanje dvije pop ads reklame na jednoj domeni su samo “strasenje” naroda. Pogotovo kad imam dosta amaterski internet posjetioca. Ukucati adresu, klik na enter i onda misem na trazeni link/video. A tako isto znam da ta metoda je ucinkovita. Eh sad pitanje je, da li da zaradim i izgubim buducu posjetu, ili da pokusam testirati po mjesec dana s navedenim. :slight_smile:

najbolje da testiras, zavisi kakva ti je vrsta posjete i kakav ti je sadrzaj … ako su to epizode i filmovi posjetioci mogu istrpiti 2-3 popundera jer zele da gledaju film … svi ovi sajtovi sto rade sa filmovima imaju sigurno 60-70% posjetilaca koji se stalno vracaju na sajt

Da , sajt je bas te tematike. I nekako nikad nisam trpao pop reklamama vise od 2. A morat cu testirati, jer da malo i zaradim pored posjete fine. Pogotovo sada ljeto odlazi polako, i narod se polako vraca pred ekrane hehe.

i mene to raduje vjeruj haha ne volim ljeto samo zato što publika nije pored kompjutera haha

1 Like

Haha, pa da. Svi su na moru i trose vrijeme i noac na kukuruze i ostale gluposti, A nadam se, malo visoj posjeti ubrzo heheh

1 Like