Srbin koji se trudi da se infiltrira na strane prostore :D

Pozdrav svima :slight_smile: ,
Zapoceo sam karijeru na jutjubu i odlucio sam se za stranu scenu s obzirom da smo svi svesni toga da od balkana nema nista. Juce sam uploadovao sedmi klip i trudim se konstantno oko reklamiranja kao i oko toga da mi svaki sledeci klip bude bar za nijansu bolji nego prethodni.

Kanal je fleksibilnog sadrzaja.
To znaci da ce na njemu biti raznorazne teme.
Od zdravlja i gaminga, do smesnih kompilacija i zanimljivosti.

Evo linka mog poslednjeg klipa ukoliko neko zeli da pogleda. :slight_smile:

Puno bi mi znacilo da se subskrajbujete ukoliko to zelite naravno, jer pokusavam da
pojurim svoje snove pomocu ovog kanala, trebace puno vremena ali nema odustajanja sada kada sam poceo nakon toliko promasaja i pokusaja za ovih 6-7 godina zarade preko interneta.

Ako nista drugo, ponosim se time sto sam sebi zaradio nekoliko pretplatnika i ako nisam apsolutno nikome iz realnog zivota rekao da sam krenuo sa ovim kao i da nisam sebi dao ni jedan jedini subskrajb sa drugog emaila. Zelim da osetim prave rezultate.

Koliko je kontam, ovde ima dosta ukradenog materijala sa drugih kanala, mislim da ga je legalno preformulisati, ali nisi dao nista novo

Ne bih ti savetovao fleksibilan sadržaj. Bolje se fokusiraj na nešto ciljano, samo tematika mora da bude popularna…

Fokusirajte se na teme o ulaganju i zaradi. CPM je preko $10.

Uzalud se trudiš kad je materijal kopiran, nećeš dobiti monetizaciju nikada.

1 Like

Video iz uvodnog posta odličan je primjer kako ne treba raditi videe ni YouTube kanale, tako će odlično poslužiti mladim snimateljima kao smjernica :+1: na koju ipak nikako ne preporučujem dugo se zadržavati. :blush:

Dakle, sve što vidite tamo; radite suprotno, a ako ste baš cijepljeni od bilo kakvog smisla za lijepo i prihvaćeno, tada u svom prvom topicu na Forumu izaberite naslov kao ovaj gornji. :neutral_face:

Uzgred, samo on zna što mu znači ovo :D i <3. :o:

3 Likeova

Reci, momci s forum-a hvala Vam što ste mi uštedili mjesece uzaludnog izgubljenog vremena, jel ste mi objasnili da takav “ukradeni materijal” po NOVIM Youtube pravilima ne prolazi, i monetizacija tj. zarada na istome nebi bila nikada odobrena…
To šta vidiš na YT, to su stari kanali i oni još “mogu” objavljivati takve stvari, ti kao novi, zaboravi… Po novome prolazi samo unikatan i sadržaj kojeg si osobno ti snimio…

3 Likeova

Koliko ste puni negativnosti nisam uopste ni iznenadjen jer sam svestan toga gde zivim,
Gledajte npr ovog c3po , iz cista mira je lik bacio hejt kao da sam mu najgori neprijatelj a ne poznajemo se. Krecemo od toga sta njega u njegovom zivotu navodi da izdvoji par minuta dragocenog vremena da napise ovakvu glupost u kojoj je napljuvao moj rad i poruku u svakom mogucem pogledu a bez ikakvih razloga vec jer sam mu jednostavno antipatican.

Hvala belly, weblinks i NekoIzMase na necemu sto bih mogao da kazem da su saveti. Ovo sto vi ostali pisete su ciste gluposti. Za vas koji mislite da nije moguca monetizacija, vama cu samo reci da postoje razne youtube licence. A vi ostali, zelim vam sve najlepse u zivotu cime god da se bavite, a tebi c3po bih zeleo da zivis ispunjenijim zivotom jer cak imam utisak da si dosta stariji, s’ obzirom da ja imam samo 19 godina.

Vise se na ovaj forum ne vracam nikada jer sam video sta mogu da dobijem iz njega tako da pozdrav i ljubav za sve vas. <3

Ljudi koji imaju iskustva su ti rekli da više ne možeš dobiti monetizaciju sa tuđim kompilacijama, ti ako si pametan poslušaj ih odmah ili izgubi 6 mj. života i uvjeri se sam.

4 Likeova

skola kosta, a ovi ga skoluju badava

2 Likeova

Ha neznam, ok, možda mi griješimo… Evo ja ču se prvi posuti pepelom ako pokažeš suprotno…
Kreni s “kompilacijama” pa kada ti odobre tj. monetiziraju YT kanal javi nam se, dokaži da pričamo bez veze… Meni bi bilo drago da smo u krivu i da tome nije tako…

Slušaj brate, mlad si, al’ ne smeš biti emotivan u poslu, ili si sebe već osudio na propast. Svi smo mi ovde na forumu, kao i u životu uopšte različiti i imamo različite interese. A ljudi ima i dobronamernih i zlonamernih. Moraš da budeš otvoren i prema kritikama i ne treba da se vređaš ako neko upotrebi oštriji rečnik. Naravno ne treba ni da prihvataš sve zdravo za gotovo, ali moraš biti hladne glave. Ako budeš previše emotivan, prvi veći problem na koji naletiš će te sj*ebati i odustaćeš od posla, a garantujem ti da ćeš imati problema…

Pazi video ti je extra, npr. meni lično se mnogo sviđa, ali ljudi ti lepo kažu da ćeš imati problema sa monetizacijom zbog neoriginalnog sadržaja. Niko ti ne brani da pokušaš. Samo ne treba da se ljutiš i da komentare doživljavaš previše lično. Srećno u svakom slučaju! :wink:

3 Likeova

“ne mozes zaradjivati na tudjem sadrzaju”

1 Like

On može, mogu i ja, al neće moći pokretač ove teme kome tek treba odobriti monetizaciju…