Sretna Nova Godina - 2024

Neka vam 2020. bude u zdravlju, sreći i veselju. Para već bude…

4 Likeova

Pridružujem se čestitkama! Sve najbolje!

1 Like

3 Likeova

Svako dobro i da ste debeli i veseli.

1 Like

Sve najbolje i od mene.

1 Like

I od mene sve najbolje. Zdravlja, srece i vise vremena za setnje, druzenje, porodicu i prijatelje :blush:

2 Likeova

Sretno vam iduće desetljeće :slight_smile:
Proletit će …ali stigne se puno toga ako se uvaži da je vrijeme dragocjeno koje nam je dato…

Desetljeće još nije završilo :slight_smile: tek s 2020. godinom završava, da završava s 2019. zvalo bi se DEVETLJEĆE :slight_smile:

No ofense, al’ tako je.

I da… SRETNA NOVA SVIM ČLANOVIMA FORUMA!

1 Like

Srecna nova svima. Ziveli!!!

1 Like

Sretna Nova godina :smiley: Želim vam puno zdravlja, sreće i para :smiley:

3 Likeova

Sretno!! (______________)

Istina :slight_smile:

Kako god…svaki dan, svaki moment je novih 365 dana ispred nas …isto kao i 10g ispred nas. Ne treba čekati novu godinu za novogodišnje odluke. :slight_smile:

Neg je meni fora koliko je drugo desetljeće mog života dugo trajalo…a treće je peoletilo ko metak. Sve se plašim kako će onda brzo stić 40-te i 50-te …hehe.

3 Likeova

Svima sve najbolje na svakom području, poslovno, privatno, zdravstveno :relaxed:

1 Like

Sve najbolje svima, srece, zdravlja i ostlaa sranja sta se pisu u cestitke :smiley:

11 Likeova

Sve najbolje, mnogo dobrih webova, sreće zdravlja i analitike na uzlaznoj putanji.

10 Likeova

Sve naj naj! Zdravlja, srece, ljubavi. A bogami i para! :confetti_ball:

7 Likeova

Svim forumašima starim i novim
sve najbolje u :christmas_tree:novoj 2023 :christmas_tree: mnogo zdravlja, sreće, novca, i uspešnih projekata a manje stresa :face_with_spiral_eyes:

2 Likeova
1 Like

Samo ljubav, i sve će biti dobro. :smiling_face_with_three_hearts:
Sretna Novaaa!