Sretni Blagdani, uz 50% poskupljenje interneta (Hrvatska) 😐

Gledam Iskon ponudu, ovu najveću za 238kn kad uključiơ 140-200 mbit, dodatne tv programe i Sport Klub. To je i dalje manje tv programa od ovog ơto ja sad imam, ali skroz ok ponuda
ali
uz to treba i iskon.mobile ơto meni uopće ne treba a koơta 100 kn mjesečno. Zato ja za sad definitvno ostajem na Bnetu. Valjda neće i meni poskupit 50% :slight_smile:

Iskon je od HT-a al po ZG-u i vecim gradovima negdje ima svoje centrale ne koristi od HT-a.
Sto se tice HT-a on je najbolja opcija za ekipu koja zivi u zgradi jer HT ce provlacit optiku jedino u zgrade jer im se vise isplati nego po kucama, a oni koji zive u kuci je VIP odnosno A1 jer je poceo povlacit optiku po kucama. Makar ne znam kako ce to sve raditi obzirom da vuku po banderama, ali uskoro bi trebao dobiti u ulici pa cemo testirat :slight_smile:

A sto se tice ponuda najbolje ponude su one od onih door to door odnosno sta dodu doma :slight_smile:

Jedino viĆĄe nitko ne nudi nikakve pogodnosti za prelazak na njihovu mreĆŸu? :neutral_face:
Prije su davali 6 mjeseci besplatno, viĆĄe nitko niĆĄta. :frowning: :o:

Prije sam bio na Bnetu, super zadovoljan, malo je reci i prezadovoljan, ali jedini problem je sto oni uvode svoju infrastrukturu samo u zgrade
 preseljenjem u kucu sam se morao oprostiti od svojeg davatelja usluga


Tele2 pokucni internet je super, brz, stabilan, a radi na bazi mobilne mreĆŸe
 nije skup ali zahtijeva UO


A ovo sto si naveo da nema vise pogodnosti, itekako ima, lomio sam se s Tele2 za mobilnu mrezu, napravio prelazak sa Tcoma na tele2 i dobio s9+ sa ukljucenim xboxom i mjesecni racun ce mi biti 325kn sa neogranicenim paketom, standardna ponuda je 355kn


30kn svaki mjesec ustede
30 x 24 = 720kn
prodajna cijena xboxa 2600kn
= 3320kn na poklon


A uz to gasim internet kod kuce(+169kn/mj ustede) iz razloga sto na mobitelu imam flat


Nemas ugovor, jel tako?

Onda mogu to napraviti, ako si pod zugovorom onda placas onliko koliko si se dogovorio, ako prekrse ugovor lijepo odes i raskines ugovor
 I odes drugima


Naletio sam na taj A1 na YouTube reklamama nisma znao sto pak je sad to, reko konacno neka dobra konkurencija kad ono
 citam sad ovo


I da odmah kazem sto ja uzimam:

200kn

TO THE MOON!!!

p.s. kabel je na banderi samo sad nek mi prije bozica dodju i spoje u kucu i vidimo se u svemiru.

Ne treba ugovorna obveza za pokućni, uzmeơ samo sim karticu bez ugovorne obveze i posebno kupiơ ruter (kod njih, na njuơkalu, u nekoj IT trgovini).

Ima i ta solucija naravno, kako kome vise paĆĄe

Ovi su stvarno ludilo! :+1: Samo, izgleda da Split nije u njihovu okrugu djelovanja. :neutral_face:

NaĆĄe usluge dostupne su na području VaraĆŸdina, Ludbrega, Čakovca, Preloga, Goričana, Belice, Čehovca, Ć enkovca, Knezovca, Male Subotice, Krapine, Zaboka, Radoboja te njihove okolice.

:o:

Nedsto su pricali da ce na moru pocet od sljedece godine. Pa netko mora postavit taj fiberglas kad drzava nece


I meni su ovi koje gore najavljujem jučer pričali jedno a danas drugo. :neutral_face:
Danas je druga cijena i druga opcija, tako da ne znam imam li uopće volje zvati ih da mi buơe rupe i sprovode optiku po stanu
 :roll_eyes: Druga opcija je ostati na 20-ak Mbps, umjesto 200. :smile: :o:

1 Like