SSD - jeli on sada potreban?

Postavi SSD disk umjesto starog harda, i koristi taj SSD za operativni sistem, a stari disk koristis za storage.
I što bi to bilo zezanje 1 dan dok format? Pa neće čovjek na komodor pokušavat ugradit SSD hard jbte…
SSD hard mi dođe glave, jer sam žešći gejmer, i mogu reći da uživam sada ;), a ne samo zbog igara već i sami softver radi mnogo brže, i sami prijenos podataka i slično…
SSD majka !

Imao sam SSD mjesec dana i dosta haha, ima velike razlike između njega i HDD-a…

Ali bili su mi potrebni hitno novci tako da sam prodao za malo manje pare nego u dućanu, a imao je garanciju 64 mjeseca…

Ma ja ću još pričekati da cijene padnu pa ćemo vidjeti :smiley:

SSD je najbolja stvar koja se dogodila kompovima od pada cijena RAMa. Ja ga imam na svakom kompu, a na desktopu dva.

Skini program za backup već postojećih drivera. Digni isti os pokreni te drivere što si backup, .exe, automatski instalira drivere koji su bili. Za to sve ne treba ni 1h, os, driveri i svi programi. Ne bi nikad prodao SSD, nebitno ako je 120GB, sasvim dovoljno za os dok si živ.

U mene je jedan disk SSD 240GB, samo programi i win na njemu, a ext koristim za sve ostalo. Na ext mi je backup instaliranog OSa sa svim što mi treba, formatiram SSD bootujem sa ext i backup sve win/programe na SSD, “svježe sve”.

Veći napredak u brzini sam vidio kad sam prešao sa win 7 na win 8.1, a ssd je uz 8.1 manje zamjetan, u normalnom radu.