Sta je bolje ? Squeezed page ili cijeli sajt?

Pozdrav ljudi,
trebam da si napravim web za promociju jednog proizvoda, sve sam sredio sto se tice keyworda, analize konkurencije i slicno ali me muci jedna bitna stvar.
Sta je se pokazalo bolje u praksi, squeezed page gdje sve pokazete posjetitelju “na prvu” ili napraviti sajt koji ce reklamirati taj proizvod ali imati jos podstranica gdje ce biti pisano o temi o kojoj je i taj proizvod.
Zasigurno je, da je squeezed page lakse napraviti, ali da li google vise voli full web site i sta kupci vise vole?
Kada kazem full page mislio sam napraviti sajt gdje bi na homepage izreklamirao proizvod, zatim dodao podstranice tipa :
Vise informacija o problemu koji se rijesava sa ovim proizvodom ( u pitanju je lijek )
Customers Reviews and testimonials
How to use it
Contact us
i slicno.
Ako nista drugo, sto se tice Google-a, vise cu stranica imati indexiranih, ali mene vise brine sta krajnji kupci vise vole.
Pa eto ako se neko bavi dizajnom ovakvih stranica, dobro bi mi dosao marketinski savijet :slight_smile:
Hvala unaprijed.

Ja sam za oblik gdje se daju osnovne informacije, onako da to stane na stranicu bez skrolanja, ako nema previše podataka.
Na linkovima se onda daju detalji o proizvodu. Na taj način i sam ćeš sebi kasnije olakšati posao. Trebaš li još nekih detalja slobodno se javi i PV.