Sta je najbolje prodavati preko web prodavnice?

Prodaja za procenat na domacem trzistu.
Sta je najbolje prodavati preko neta, sta se najvise kupuje, ili moze i neka manja prodaja ali visoke cene, npr (tockovi za avionoe :D)?
Koliko ima smisla prodavati neke zanatske izrade, figure, ili nesto sto rade neke zanatske radnje, a nemaju bas priliku prodavati preko neta?
Neka vasa iskustva molim!

Najbolje ti je prodavati maglu. Danas su ljudi toliko naivni da je to nevjerojatno šta sve čitam po netu.
Naravno šalim se :slight_smile:
Ja sada planiram ići u prodaju majica, nadam se da će se pokazati kao uspješno. Prvo se probaj probiti na Facebooku, sve se isplati prodavati samo treba dobra reklama! :slight_smile:

pranje tepiha. :slight_smile:

1 Like

Danas sam tražio nešto za maloga pa sam vidio da nema previše online prodaje školskog pribora (pernice, torbe, olovke, biljažnice i ostalo vezano uz školu i vrtić), a roditelji (uglavnom) te djece koja sada idu u vrtiće i osnovnu školu su generacija koja se koristi računalima i ima povjerenja u web shopping. Možda o tome da razmisliš?

1 Like

Sve dolazi u obzir, cekam sto vise odgovora, pa da izaberem, ako bude neceg zanimljivog, da mi privuce paznju.
Razmatra se jos uvek sve da li pokrenuti ili ne, ali ako mi se ucini nesto zanimljivim verovatno i hocu.