Šta kažete na ovakav sistem građenja YouTube kanala?

Zato ja znam ko je čika Kruno, i znam da mu je na prvom mjestu “security i privacy” :slight_smile:
Tako da mi 20$ više platit nije puno za takve usluge :smiley:

kruno je sa ljuske, to je stara škola, ja protiv njega ništa nemam i dan danas preporučujem njegove proizvode

ali

ne može društvo jednog lica kao što je knownsrv biti sigurnije od ruskog provajdera, on mora platiti mrežu, infrastrukturu a oni imaju sve to i nikome ne polažu račune

kruno je svašta hostao prije, bar tako kažu … serveri u holandiji koje je on imao su bili raj … ali stvari se mijenjaju, holandija sad ima tu neku agenciju za copyright i ako se neko sjeti da njima prijavi krsenje, kruno taj sajt mora upozoriti/suspendovati pa da je u 100 holandija, za rumuniju ne znam ali za rusiju znam :slight_smile:

“that’s only american law, we cannot do anything about that” :slight_smile:

He he :slight_smile: samo naprijed.
Tako sigurno ne govore pravi Youtuberi, njima ne trebaju VPS-ovi nego snimaju filmove. Već smo imali temu i o ovome, to je do sad’ propagirao lik što (skupo) prodaje servere (i ne pozdravljam ga ovim putem) :blush: , naravno, :smile: a sada i ti Ruine? :o:

ja opet kažem da nemam nikakvog interesa u ovome, ja sam napisao metode koje ja koristim a do kojih u početku nisam mogao doći niti mi je neko pokazao, a koje će možda nekome pomoći oko nečega, možda ne oko filmova i yta, ali možda … :slight_smile:

recimo neko se sjeti da uploada one ruske saobraćajne nesreće … mnogo brže može skinuti i postaviti 50 klipova na svoj nalog tako nego da plaća skuplje neke programe ili da radi sa svojom konekcijom

evo prošla su tri mjeseca, kakvo je stanje? Vidim sve više takvih videa na stranim yt kanalima…i još uvijek im stoje ti videi a subovi im rastu…kakvo je stanje ktb?

Pa … Povecao se broj subova ali zanemarivo…

Jeli ime neki clanak o nacinima pravljenja videa?

Tipa:

  1. Samo snimanje ekrana bez zvuka
  2. Snimanje ekrana sa zvukom
  3. Snimanje ekrana sa zvukom i komentarom (mikrofon)

Trazim neke nove nacine kako ljudi prave videa, mozda glupo zvuci, ali jbga…

Moja preporuka je Icecream Screen Recorder, ima sve sto trazis