Šta mislite o L33TForum.org

Evo ovo je moj prvi rad… spreman na sve konstruktivne kritike, šta mislite da treba dodati, oduzeti, napraviti, promijeniti…??? Jeste da je sa forumom teško biti unikatan, al’ šta je tu je…
Napišite sto mislite o stranici! Stara je tek koji mjesec, tek smo krenuli sa radom, tako da je ovo što je sad na njoj samo početak.

Link: Miško udri ovdje :njam:

Hvala…

zaista jako lijep dizajn :slight_smile:
osim toga malo me podsjeća na hackerforums hehe

Slažem se da je dizajn… l33t :slight_smile:

stvarno lijep dizajn na prvi pogled, idem se registrovat nadam se da je i sadrzaj takav :slight_smile:

iritira me ovaj crveni “leteci” banner…ne volim kad me na forumu “siluju” kako bi se registrirao…
Dali si se zapitao zbog cega nema takvih “stvari” na ovom forumu?

Svidja mi se dizajn, mada mi ona crvena obaveštenja na početnoj strani malo odskaču. Logo je lep, a ne svidja mi se to što je malo Engleski malo Srpski, odluči se na kom ćeš jeziku da držiš forum :wink:

Crvena neman gore desno malo previse vreba… mene osobno ne bi nikad privukla da se registriram, prije da pobjegnem…

Znaci, crvenu neman da iskjucim i da stavim forum na neki exyu jezik… Mada ovo sa jezikom ce mi trebati vremena jer nema ni jedan myBB prijevod da valja, tako da mi nema druge nego da ga sam prevedem.

Hvala na prijedlozima!

LP