Šta mislite o novom izgledu youtube-a?

Pogledajte Labs-Seite für YouTube …vaše mišljenje?

Kad pogledam neciji “kanal” imam osjecaj da sam dijelom na Facebooku :grin:

Al ok, svi to rade…

Mislim da ce ovo sa shared brzo popraviti, pa sto je to, sad da dodjem do embed coda prvo moram upaliti Inspect pa search, pa sto jeovo, mirise na otkaze u google.com firmi.

A samni seru da interface mora biti ugodno, sve se mora naci kak treba. Pa se pitam po kojem defaultu je ova ikonica share:

Prije mi dodje kao exit. A jos oni prozori koji mi se otvore preko sidebara, majko moja bit ce otkaza garant!!!

He he, :blush: pa dobro, ako netko od njih zna naše jezike, doći će kod nas na Forum. :o:

Zapravo realno ce biti ovako: svi cemo kukat u pocetku (pogotovo balkanci), a na kraju cemo prihvatiti kao i sve ostalo (kad je fb uvodio timelune, novi izgled yt prije par godina itd.) i naravno otkaza nece biti.

i ja sam slicnog misljenja … mozda cudno zvuci ali mislim da oni i ne gledaju bas puno sta ce reci krajnji korisnik

evo sad je hotmail uveo u inboxu neke dvije odvojene kategorije, focused mail i other mail znaci glupost ziva ali to ce ostati tako, ljudi ce se navici jer su to preveliki sistemi da bi oni sad tu nesto prilagodjavali korisnicima jer realno evo ja prvi ne bih otisao na hotmaila sta god da urade jer mi je ta adresa povezana na sve zivo i bila bi prava jebacina sve to mijenjati … isto tako youtube realno nema konkurencije i svi će visiti na youtubeu pa makar okrenuli stranicu naopacke, oni se ne bore za posjetioce jer alternativa nema ili nisu ni do koljena

sto se mene tice treba samo niksicko piti, zavolio sam ga na prvi gutljaj

Ma kazem vam bit ce otkaza. Nece oni na sva zvona vristiti da su dali otkaze, ali kad vide da su ljudi smanjili sheranje zbog toga jer je nemoguce naci share button, da ljudi klikcu na video klipove koji ih ne zanimaju pa raste bounce jer se shared code otvori preko sidebara. Dobro je jos, sretni smo da nije taj shared window pop up window…

Evo sam sebe cu reply. Mislim, boli me uvo kako im site izgleda, sto se mene tice mogu ga prikazat za lynx browser. Ali majku mu vidim dizajnersku i programersku koji napravi ovo od sitea.

Ajde vi meni recite gdje mogu mogu napraviti resize za embed code???

Gdje je ta opcija od prije???

Ma ne da ce taj programer i dizajner dobiti otkaz, nego bi mu ja sad opalio samar.

Sad sam izgubio pola minute da sam manualno isprobavao resize preko coda.
Hvala YouTube stvarno ste userfriendly, nebi vjerovao da ste pod Google kompanijom kojima je user friendly site jako bitan…

Meni je problem doći do analitike kanala, zapravo i nemam pojma kako se dođe do toga na ovom novom dizajnu, stari dizajn je bolji, zato sam im poslao feedback sta ne valja po meni i prebacio se na stari dizajn, ali to mogu mačku okačiti o rep…što je neko gore napisao ovo će biti novi dizajn kako god da okreneš…