Sta odabrati Amazon ili Ebay Affiliate Marketing

Pozdrav.Vidim vecina ljudi hvale amazon za affiliate marketing, sta vi mislite o ebayu jer inace kupujem na njemu i dobar mi je pa da li ima neke razlike ili da li imate neke druge stranice koje su bolje od toga za affiliate marketing.S vremenom se planiram poceti baviti s tim jer vidim da je sve ostalo pocelo nekako propadati (adsense i tako to).Hvala

Teško pitanje… :slight_smile:

Iako nisam ništa čitao o ebay marketingu stvarno sam se načitao za amazon i na ovom forumu i na drugim stranicama ono što je bitno za jedno i drugo je punooo punooo mukotrpnog rada… na kartu sreće nevrijedi igrati :wink:

Osobno sam krenuo s amazonom ali sam još daleko od uspjeha.

Ja sam krenuo prije mjesec dana i trenutno imam:

  • 20 kvalitetnih članaka u prosjeku s 1500 riječi
  • fb stranicu od 400 lajkova
  • instagram profil od 3k followera
  • twitter profil za 50 followera

Cilj mi je u idućih godinu dana pripremiti teren polako ali sigurno bez žurbe, rezultat će doći na kraju ako priprema bude odrađena kako treba.

Svakako trebaš pronaći ljude koji znaju što rade;
Ja sam ovdje na forumu pronašao par ljudi s kojima surađujem i s kojima sam zadovoljan tako da to igra veliku ulogu: s kim radiš jer teško da možeš sve sam.

Opet i što se tiče onog djela ulaganja opet i to moraš napraviti plan jer uložiti sve u društvene medije a ne uložiti u članke i u seo nema smisla znači neka raspodjela novca je isto bitna…

Ovo je samo neko moje viđenja svega ovoga, a poslije ćemo vidjeti…
Bilo je nekih posjeta dosad sa društvenih medija, ali dok se neprobijem na google od amazona nema kruha :slight_smile:

U svakom slučaju sretno i nadam se da će netko uspješan već u tome vidjeti ovaj post pa nam dati još koji savjet :slight_smile:

1 Like

Da li se netko uspio registrirati u Ebay affiliate?

Meni je račun odbijen i kao jedan od razloga je nedostupnost Paypala u državi (HR).

Itko se susreo s tim?