Sta odobrava google a sta ne?

Napravio sam jedan free sajt na serveru 110mb i poslao zahtev googlu.Na sajtu ima mp3 download,chat,galerija itd i ubijam od 150 do 500 poseta dnevno.Medjutim odbili su mi zahtev da li znate zasto?Jel zbog mp3 downloada ili zbog cega?moj sajt je
http://www.nase-mesto.co.cc/

Sumnjam da su ti mp3 fajlovi legalni i da imaš licencu za daljnju redistribuciju,
to bi mogao bit primarni razlog. A ni taj .co.cc ti ne pomaže baš što se tiče kredibiliteta,
čak je i detrimentalan u odnosu na blog u poddirektoriju .wordpress.com servisa, gdje
bi možda bilo i bolje da izgradiš nešto za početak pa da te prime, onda stavljaj njihove
oglase gdje god hoćeš (ali da se slaže s njihovim uvjetima koje bi već trebao dobro
poznavat). :slight_smile:

Najvjerojatnije su ti u odgovoru napisali zašto te ne prihvaćaju.
Ako uredno plaćaš naknadu za javno izvođenje ili daljnju distribuciju tuđih autorskih djela, sve OK. Javi Googleu da je sve legalno.
Ako ti mp3 nisu legalni, možeš se slikati.

Pa nisu mi napisali razloge a ja sam im poslao reply.Mp3 stranu sam skinuo ali ja mislim da sam vidjao sajtove koji reklamiraju google oglase i imaju mp3 sekciju pa mi je iskreno bilo cudno.A sto se tice co.cc ja im nisam dao tu adresu vec direktnu adresu sajta, i znam da co.cc ne valja jer ga na google ne nalazi zato cu uzeti domen i platiti jedan paket hostinga - tada bi verovatno i trebala da poraste cena klika ,valjda ce videti to google ukoliko me budu primili do tada uopste.Ja sam poslao drugi zahtev sada sa co.cc adresom.

Zar je moguce da podrzavaju samo blogove a ne free sajtove ???

Možda ti galerija nalikuje pomalo erotično… Ak se ne varam neki dan sam vidio adsense na pondi free hostingu tak da sumnjam da je radi toga free-a…

Neka, galerija je uredu :smiley:

Možda bi najbolje bilo da odeš na blogger.com, sastaviš nekakav blog, i primit će te (valjda taj trik još uvijek radi jel?) :slight_smile:

Cuo sam od jednog lika da mi nedostaje text na indexu i da je veliki minus sto mi je chat na indexu.Pa sad da tako nije ne bih imao ni stoti deo poseta.Blogovi mogu to znam ali necu sajt da promenim 100% zbog google sigurno.Probacu da kupim domen pa da probam.Nista mi ne salju kao razlog,i ako sam ih zamolio.Neznam sta da radim :frowning: Nego da li bi moglo nesto sto sam planirao jos pre adsence, a to je da na ovakvom sajtu reklamiram banere za 5e mesecno? Da li to pije vodu? Mozda malo smaram ali amater sam u ovome jos uvek :smiley:

nećeš nikome moći prodati te bannere po 5e. Najbolje napravi jedan blog na koji ćeš poslati zahtjev i onda kasnije koristi adsense i na svojoj stranici.

Provalice me to se lako utvrdi.A ovo za 5e je zesce niska cena tako da ce to ici,samo da kupim domen i hosting.

i jedno i drugo ti je savjet iz sličnog iskustva…a sad sam odluči!

o cemu blog?sta bi bilo najbolje ja se u to slabo razumem

pa recimo neki blog o mobitelima ili nečem drugom iz it-a. Napiši nekoliko tekstova po mogućnosti na engleskom i daj taj blog na pregled. Sretno

Uzeo sam od druga jedan lep blog i jedna reklama googla mi je postavljena ali i dalje mi nije aktiviran nalog za adsence kazu da mora proci nedelju dana do aktivacije.Kod te reklame ja nemogu da vidim,tako da mi je malo cudno kako preneti reklame kada nalog bude aktiviran.Evo pogledajte

Zanima me koliko “golisave fotke” mogu biti pogodne za AdSense oglase.
Vidio sam mnogo sajtova sa fotkama djevojke u kupacim i slicno i imaju adsense.
Jel to dozvoljeno do granice bikinija, ono da se ne vide gole grudi i ostali intimni dijelovi ?

cekam odobrenje za adsense duze od nedelju dana ??? jel se desava i vama to ?

Nije ovo tema za to ali da li ume neko da podesi onaj kod na fb stranici da kada se lajkuje grupa da se dobije link neki.Treba mi to za fb pa ako neko ume nek postavi post

@mago Vidim da niko odavno nije na ovu temu nista pisao. Ima wp sajt, pinove slike, razne stvari. Ima i zenskih ali se nigdje nista ne vidi pa me zanima da po vasem misljenju da li da stavljam ovdje adsence posto vec imam odobren adsence za jedan strcni blog.
Treba li u ovom slucaju da se salje neki zahtjev googlu za adsence ili ne?

sajt je http://krompirusa.com/