Šta sa jutub akauntom?

Pozdrav svima!
Imam profil na jutubu, ima blizo 2 500 000 pregleda klipova, 160 000 pregleda mesecno, 33000 nedeljno. Citao sam sve i svašta po netu dok nisam došao ovde, ali ni sad ne znam šta cu. Aktivirao sam youtube monetizaciju, ali mi tu nisu ukljucili nagledanije video klipove, zbog autorskih prava na zvuk ili sliku… Tako da mi se ta mogucnost zarade znatno smanjuje. Još inace su me odbili prilikom spajanja youtube i adsense akaunta i napisali ovo:

"We did not approve your application for the reasons listed below.
Issues:

  • Contact address incorrect, incomplete or not provided"

Mogu im opet poslati zahtev, ali ne znam stavio sam pravu adresu… Pitam se da li ovo uopšte može da funkcioniše i da se naplacuje iz moje zemlje (Srbija).

Ima li neko predlog ili savet, kako da zaradim preko yutub profila, ima li još nekih mogucnosti za zaradu?

Pretpostavljam da ti je kanal pun muzike i pretpostavljam da na ta ista nemaš autorska prava. Pa tako da na taj način ne možeš ništa zaraditi i može se reći da ti je kanal praktički bezvrijedan. Mislim nije, ima načina da se monetizuje nekako nešto malo sigurno (ne znam kakav ti je konkretno sadržaj) - postavi link ovdje kanala, pa ti mogu više pomoći.