Šta slušate - trenutno

Aaah…All Eyez On Me…super album :wink:

1 Like

Slazem se :smiley: Jesi pogledala film?

Nisam sigurna…davno sam gledala neki film tipa documentary o njemu…ne znam je li to to…
Je li dobar?

Ovo je u biti biografski film o njemu i njegovom zivotu gdje je sve opisano. Od pocetka pa do kraja. Stvarno je zanimljiv i svakako ti ga preporucujem
Film se zove bas kao i njegov album,All Eyez On Me

Pogledat ću sigurno :+1:

↓↓↓↓↓↓↓↓

Ženu :smile:

1 Like


All day :slight_smile:

Pozdrav. Pogledah film, nije loš…
volim i gledat i slušat 2Paca…
ima mi neki fora glas…
Slušaš li možda trap…ja ne mogu iz glave izbaciti Post Malone & 21 Savage “Rockstar” :joy:…iako nisam inače ljubiteljica žanra…
Ali mislim da što sam starija :slight_smile: sve sam tolerantnija :slight_smile:

1 Like

Pozz,iskreno slusam svasta od muzike. Najbitnije mi je da pisma ima smisao i dusu pa bas zbog toga najvise slusam old school rap jer rijeci u tim pismama imaju smisao nisu kao danasnje u kojima su lyrics tipa :“gucci gang gucci gang gucci gang gucci gang” to mi se gadi :rofl:

So true :slight_smile:
I ova pjesma nije baš u riječima jaka…ali melodija mi je mrak :wink:

1 Like

bas trenutno: Mighty Dub Katz

1 Like

Dok servere spremam :smiley:

1 Like

Još jedna zanimljiva obrada, ovo je nešto novo. :blush:
Psihomodo Pop - Proplakat će zora :fu:

Samo najstariji Forumaši znaju da to u originalu pjeva Mišo Kovač. :blush: :o:

Eto meni razonode za veceras :slight_smile:

Ajd da ne bude bas off upis. Ja smatram da je kreativnost i muzika umrla sredinom devedesetih, tako da slusam samo ono nastalo pre toga. Rock, Jazz, Blues lek za dusu :slight_smile:
Izvodjaci se kombinuju u zavisnosti od raspolozenja, u poslednje vreme mi je Phill Collins nesto cesce na reportoaru, pre njega se dosta vrteo Queen itd.

EDIT Ajd da obrazlozim kad vec piskaram :slight_smile:
Mislim da je od sredine devedesetih na ovamo izgubila emociju, da se sve svodi samo na komercijalni deo. U muzici vise nema emocije, sve traje kolko i sezona kupanja.
Ono sto volim cesto da pogledam su emisije ovakvog tipa, kad novi pevaci donesu neku pesmu na drugi nacin, ono sto je isto dobro kod ovoga je to sto au to obicni ljudi koji na pocetku ovo rade bas iz one zdrave pobude a to je ljibav prema muzici. Na zalost brzo se iskvare…

Meni recimo nije tako…
Ja sam oduvijek slušala i Queen,i Phil Collinsa, Stinga, U2 i slično pa svejedno volim čuti pjesme Coldplaya koje znaju imati super riječi, Sam Smith ima riječi da se smrzneš a i glas…
puno njih su bili samouki u učenju instrumenata i znaju ih nekoliko svirati…i pišu svoje riječi…ja mislim da ih ima puno dobrih i uspješnih danas u muzici, ali za razliku od prije sada ih ima mnogo više uspješnih koji nemaju pojma o muzici…a prije to jednostavno nije bilo moguće…da se probiješ a ne znaš ni pjevat ni svirat😂
I to je samo zato što su ljudima pali standardi pa se nađe neko tko će slušati i revanje i njakanje i ne znam što…
Ja slušam mnogo različite muzike, miks starog i novog, i mislim da i danas ima prekrasnih pjesama koje vrijede…samo je teško ljepoti se probit kroz smeće :wink: