Šta slušate - trenutno

Klasik obrađen od strane Amela Ćurića:

tehnicki zanimljiv spot. Bas sam nedavno gledao Pitera Mckinona pa temu kako klonirati sebe na slikama i na videu.

Cesto slusam pjesme na ovom kanalu. Uglavnom, isjecci iz filmova uglavnom japanskih i neke tugaljive pjesme.

Preporuka i za crtani. Grave of fireflies. Samo da odma’ kazem da je veoma tuzan. Posebno ce pogoditi one koji imaju malu djecu.

1 Like

Neopisivo lijepo i bolno u isti mah :pensive:

No, no, noo… pa nemojte se deprimirati… nije zdravo…
Idemo dalje uz sise i guze… Ovaj me spot uvijek oraspoloži i digne iz “depre”… neznam zašto… :smirk:

1 Like

He he, da ne zna zašto? :smile:
Čestitam Wolfe, :wolf: dobar izbor. :+1:

Ovo je ujedno otprilike granica erotike koju YouTube dozvoljava, :baby_chick: a dobro je, naravno, kada uz umjetnički asociran video imate i planetarni :musical_note: glazbeni hit. :blush: :o:

1 Like

Nije da se deprimiramo :joy:
samo mislim da gledanjem i slušanjem takvih pjesama i spotova možemo nešto naučiti iz toga i postati bolji ljudi…
“Call on me” nije baš moja stvar…:wink:
Ali zato:

1 Like

A jeste li čuli novi hit Severine? :musical_note: I spot je bijesan. :movie_camera: Jahta motorna, ali ima i druga na jedra, a ako ima neodlučnih, tu je i helikopter. :helicopter: Dakle, nema problema za prijevoz, no ipak ne idu nikamo. :smile:
Meni ovo izgleda kao vrhunac malograđanštine i šunda, ali neka svira… :musical_keyboard: :smile: :o:

Ni cajke više nisu što su nekad bile, ali da se poslušati :slight_smile: OK, ovo zapravo niti ne spada pod cajke. Spot objavljen danas, a ima već 140,000+ pregleda, nije zanemarivo :wink:

To prolazi, hrvatski Despacito.
Da pjevaju na engleskom o bilo cemu uz tu podlogu i spot, prosli bi i vani.

Evo domaci decki, ako niste culi do sad, mozda vam bude zanimljivo!

edit : lyricsi u opisu na youtube-

Da da, nema nam spasa od ovoga ovog ljeta, to je ultim. :smile:

halelujah
:o:

1 Like

Naravno, kada se kupuju pregledi :sweat_smile:

Nisu, nisu to kupljeni pregledi Belmine. Pa neće valjda Severina kupovati preglede sebi. :no_good_woman:
To je jednostavno tako. :o:

Evo jedne koju volim čut u ovo doba godine :smiley:

2 Likeova

Da se nadovezem na prethodni komentar . Jedan od klasika koji volim cuti u ovo doba godine :smiley:

High5, Kuku$ i Krešo su mi trenutno osvježenje na sceni. I zadnjih par godina se sve vrti oko repa na mom youtubeu.

Evo na 1:22 govori MC Stojan kako jako dobro zarađuje od yt pregleda :slight_smile:

Do sad nisam… a evo sada nažalost i jesam… :nauseated_face:
Od ovih dolje devet nabrojanih simptoma, sa sigurnošću mogu potvrditi prvih osam, na sreću zadnji se još uvijek nije pokazao… :fearful: Ima li nade za mene? Hoću li dočekati novi dan?!

2 Likeova

Taman idem vanka pit sa ekipom pa puštam ovu pismu u autu da mi zagrije grlo

Pozdrav i uživajte. Samo ljubav💙

Evo i jedan super mix; Billie Jean na Cocaine-u. :+1: :dancer:


:o:
2 Likeova

Sad sam mu pogledao kanal, ima zaista odličnih stvari, zaslužuje više subsa…

1 Like

trenutno :smiley:
1 Like