Šta slušate - trenutno

Preslušavam Mirzino jato malo i ova pjesma me užasno melodijom podsjeća na neku drugu (ne znam jel hrvatsku, bosansku ili srpsku) a nikako se sjetit na koju. Ne pronalazim ni neki servis na webu ili app kojem možeš pustit stvar da pronađe slične melodije.

Pa ako netko zna nek pomogne jer već sat vremena se žena i ja pokušavamo sjetit ali nikako.

1 Like

Meni malo vuče na one sentiše od Divljih jagoga. Ali najviše mi vuče nostalgiju :smiley: , za vremenom osnovne škole i plesanje sentiša sa curicama u zamračenoj sobi, sa grickalicama i colom na stolu :smiley: To oni niži razredi osnovne, u 7. i 8. je već vrijeme za “mangupiranje” :slight_smile: Dobra pjesma :wink:

Da pomognem maknuo sam vokale sa pjesme i izrezao samo onaj dio koji nas podsjeća na neku stvar koju tražimo. Možda to pomogne.

MP3 samo sa instrumentalom je tu: instrumental

1 Like

Obožavam Annie Lennox :heart_eyes:

1 Like

Nova pjesma Anđe Marić i grupe Flare

pjesma dana

1 Like

Jel čuo iko ovu pjesmu? @bobo_1

Ja bio ubjeđen merlin il tako neko da pjeva, ono neka banjalučka grupa od prije 25+ godina. Biće se ovdje po bl na svirkama svirala pjesma, jedva je izguglah na osnovu zere teksta koji mi osto u glavu od bog zna kad

Nikad cuo, prvi put cujem. Pitacu na twiteru “staru banjalucku raju” :joy:

1 Like

Chris Rea - The Road To Hell Full Version