Šta smo po struci?

Elektromehaničar, 2 godine radio u struci.

Sve neki tehničari :smiley:
Kako ide ono: “Povećajte ga za 6 inča i napokon zadovoljite svoju što-god”

Bez ljutnje, i ja sam tehničar (za avionske motore) + nešto malo faksa (ili puno, ovisi kako se gleda).

Nije loše!:doki:

niš’, srednja elektrotehnička (teh. za elektroniku; prosjek 5.0 :slight_smile: :)), plan je elektrotehnika, matematika ili fizika dalje :slight_smile:

Teh. za računalstvo, SSS. Ni dana rada u struci, trenutno radim u Telekomunikacijama neznam jel se to računa :S

Stručna sprema: Spreman na sve

Zanimanje: Vizionar, Samostalni stručnjak i Mistik

Nemam minute rada van struke !

uskoro inženjer građevinarstva

Dipl.ing.elektrotehnike i racunarstva

[quote=“Ivan1000”]Dipl.ing.elektrotehnike i racunarstva[/quote]Oh, stara garda. Koji faks, odn. po kojem programu?

Diplomirao 2007. god- nije po bolonji :slight_smile: smjer energetika - i radim u struci

oživljavam ovu temu… Jasn tehničar slabe struje, nikad radija u struci a zarađiva san ko basista, zaštitar, sistemski programer i expert za mlm.

tehničar elektroenergetike, prosjek 3, na diplomi 4 (ocjene na završim radovima 3,4,5) prošao kroz četiri godine srednje škole i diplomirao … od struke znam sijalicu zamijeniti

2 Likeova

SSS eletrotehnicar,smjer opca elektronika. Radio kao konobar,knauf majstor,bravar(10 god). Imao sam i online business sa flash igrama koji je zaradjivao jako dobro u najboljim danima.
Trenutno radim kao serviser racunala.

1 Like

Kao da si mene opisao, nevjerovatno. Vidiš, ja sam bio malo napredniji od tebe, pa sam naučio kako upaliti multimetar :joy:

2 Likeova

ing. Brodogradnje … konstruktor…

Medicinski tehnicar.

Odradio 6mj. pripravnickog i to je sav posao koji sam radio sto se tice struke.

Inace mislim da je trenutni sistem obrazovanja totalno debilan.Uci se masa gluposti koje ces zaboraviti za dva dana i koje ti nikad nece u zivotu zatrebat, plus uz sve to uce se zastarjele stvari.

Imam brata 11 godina mladjeg, otvorim neki dan informatiku i dalje se uce gluposti poput topologije racunarskih mreza i slicno.

Uzas.

3 Likeova

Po struci luftiguz, inače profesionalni jebivjetar. Kad me policija zaustavi i pita što sam, ovisno o mom raspoloženju i trenutnom outfitu - od drvosječe do magistra strojarstva. Držim da nikoga ne treba biti briga što sam, nego tko sam.

1 Like

Hotelijersko-turisticki komercijalist.

  • U struci radio 2 sezone.

2 ispita do bac. oec. ekomije… smjer računovodstvo i financije :slight_smile:

1 Like

znao sam i ja, znao sam čak i sklopiti neku instalaciju utičnica, prekidača, motora … s tim da bi često pao osigurač nakon pokretanja :smiley:

Teacher fizike i informatike, radio u srednjim, a odnedavno samo u osnovnim školama.