Šta uraditi sa FB stranicom od 1 mil. članova?

Pozdrav drugari, imam facebook stranicu od 1mil članova, stranci su pa me interesuje neko stručno mišljenje kako bih mogao iskoristiti tu stranicu da bih došao do neke zarade?
Riječ je o sportskoj stranici…

Koliko je aktivna? Napraviš sajt, dodaješ unique novosti, ubaciš AdSense, objavljuješ na page link novosti. Ili, prodaja nekih sportskih stvari.

Pa recimo da se popravlja i da je iz dana u dan bolja aktivnost. Statistički stranica ima budućnost, samo još da shvatim šta da uradim sa njom.
Razmišljam o web stranici jer veliki broj klikne na objavu.

Moraš paziti da je ne upropastiš sa prevelikim brojem outbound linkova.

Hoće biti dobro za 1-2 dnevno?

Viđam sajtove koji kopiraju sadržaj na svoj sajt onda objave na svojoj stranici i lijepo žive.
Td. malo svega, malo svojih članaka (platiš pisca, ako nećeš sam). Nešto zanimljivo iskopiraš. Možeš lijepu zaradu izvući.

Razmisljam o tome. Ako ima neko vec stranicu, mogao bih pregovarati i o prodaji

Zavisi koliko dnevno imaš originalnih objava koje ne idu van fb.

Mene čisto zanima…koliko ljudi u prosjeku klikne na objavu, od njih milion?

Zavisi sve od objave. Vidi bas veliki broj a sto se tice klika zna biti i oko 500 post clicks, zna biti i do par hiljada…

jesi zainteresiran za prodaju takve stranice? :slight_smile:

ili ako želiš suradnju :slight_smile: imam stranicu http://qnews.info/
rss - potpuno automatizirano (možemo napraviti da vuče i samo sportske vijesti)

ako želiš javi se u PM

Zainteresovan sam za razne mogucnosti. Mozemo se dogovoriti oko svega

Možeš pokušati zaraditi i sa Youtubom. Ako si zainteresiran javi mi se pa ti dam upute kako.

Shvatio sam da ima mnogo nacina za zaradu, sada za sta cu se odluciti vidjecu. Dobijao sam i ponude za prodaju stranice, ali ne znam koliko je to pametno?

Ako se odlučiš na prodaju stranice, možeš mi se javiti.

cus sta uradit pa poklonit je meni :slight_smile: reci ti meni na pm koliko bi ti naplacivao objave na njoj?

daj na pm koja je ti stranica i koliko love trazis.

Dobio sam mnogo ponuda za saradnje i prodaju stranice, a ne znam sta mi je isplativije.
Ako neko ponudi dobru cijenu za stranicu, prodacu je.

Cuvajte se ovog pasivnog “sta uraditi” oglasa… elementi prevare iz udžbenika :wink:

Ako mozes razloziti zbog cega?