Šta uraditi sa FB stranicom od 1 mil. članova?

Registrovan kao 1milion na dan kad je “oglas” postavljen. Takodje neko ko ima jaku stranicu od milion+ ljudi vrlo tesko da je “nespretan” u internet vodama i da ne zna sta da radi sa njom. Eto tako pala mu je sa neba, ili mu je ostavio pokojni rodjak.

Prvi korak - napisan je tako kao neobavezno a uverljivo uveravanje da posedujete stranicu od preko milion ljudi.

Drugi - Stranica ima strasan potencijal ali ja sam nespretan u tim vodama ali neko bi mogao da zaradi veliku lovu

Treci - Raspitivanje “kako sta?” , “moze li mi neko iskusan pomoci”

Cetvrti i poslednji, finalizovanje - obavestavanje da imate puno puno ponuda ali da jos ne mozete da se odlucite i najradije bi je prodali tako da neka se neko javi ali sto pre, jer brzo i jeftino ce da ode.

Inace samo moje misljenje, mozda gresim naravno, samo delim misljenje, inace ne osudjujem niti bilo sta slicno, privatno bavim se slicnim stvarima, na dosta vecoj razini doduse ali stvarima koje balansiraju na granici legalno/prevara . Pozdrav

4 Likeova

Ako cemo iskiskreno tema je napisana nezainteresovano sa moje strane. Registrovan sam sa tim nikom bas iz tog razloga zato sto posjedujem takvu stranicu.
Vjeruj mi da sam to radio iz hobija jer i stranica ima veze sa mojim hobijem.

Sto se tice prvog mislim da sam odgovorio na takvu sugestiju.
Sto se tice druge stavke vidis slicni smo u tome.
Trece. Zar nije bolje da se raspitam ako vec postoji nacin da se zaradi uz takvu stranicu nego da se pravim poznavalac toga iako nemam pojma o internet zaradi?

Cetvrto je moja neodlucnost koju mozda i nisam trebao da podijelim sa vama, ali jednostavno neiskusan i ne znam sta mi je bolje. Ocigledno kao sto si rekao mnogo njih zna kako zaraditi uz pomoc stranice i salju svoje ponude. Nikome nisam ruzno odgovorio, naprotiv.

Isto tako kada zaradis neke vece novce na postavljanje objava opet se stavis u razmisljanje sta i kako.
Ima vec clanova koji su nudili i da mi je prioritet da ode za jeftinije novce vec bi bila prodana.

Tako da prihvatam svacije misljenje ali sve ima svoj razlog. Sto se tice prevare to neka ljudi odluce da li jeste ili nije, ali sam vec nekima izasao u susret za neke stvari.
Pozdrav

Ok, naravno da je moje misljenje nepromenjeno, tvoja stvar tvoj post, samo sam napomenuo tvojim potenciajlnim kupcima da budu obazrivi. Takodje ne mogu ponovo da razlazem tvoj poslednji odogovor samo moje je misljenje je da je nemoguce da neko iz hobija napravi stranicu od milion+ ljudi i pri tom ne zna kako da je monetizuje i bude toliko “naivan”.

Pozdrav i srecno, samo ste trebali da postavite post u OGLASI jer je vise ocigledan cilj posta PRODAJA stranice.

Neko ima srece u zivotu da dodje do tog broja, neko nema. Ne znam kako drugacije da ti odgovorim.

Ocigledno da ti ne shvatas da postoji jos puno ljudi koji posjeduju slicne stranice i nemaju pojma o internet zaradi kao sto sam i ja medju njima.
Tvoje misljenje moze da ostane takvo, a neko koga bude interesovalo bilo sta u vezi stranice moze da otvoreno pita ili na pm ili u vec otvorenoj temi.

Da li je to dozvoljeno otvoriti oglas, jer cu definitivno da je prodam?

Ocigledno da ne shvatam i iskreno ne verujem da ima mnogo takvih sa milion+ na jednoj stranici, mislim da ti ljudi dobrooo znaju sta rade, ukoliko se ne radi naravno o nekoj javnoj licnosti ili brendu i slicno.

Mislim da ne, mada proveri, i ako sam ja odavno shvatio da ovaj post ima svrhu oglasa od pocetka.
pozdrav

Evo ja nemam pojma ništa o internet zaradi.

Ko god želi da kupi stranicu može da se javi u inbox i ponudi svoju cijenu, dobiće sve povratne informacije.

Nakon što sam uspio da zaradim uz pomoć ovog foruma i nekih članova koji su se već oglašavali i koji su već sve dogovorili zaradio dosta dobre novce otvorio sam temu za oglašavanje na fb stranici.

Ako si zainteresovan za prodaju stranice ili ako imas i neku manju javi mi se. 38762139435 viber broj.

Aj lijepo ti nama daj link da vidimo tu stranicu jer neznam zasto bi je skrivao ako nisu nekakve muljaze…Nece ti je nitko oteti a i dobit ces vise informacija kako iskoristit tako nesto jer ce svi vidjet o cemu se radi…Ako nedas za mene je cijela prica fake…pozz