Stalno mi pada broj stranica u googleovom web indexu

Submitted URLs
41
6 URLs in web index

stalno mi pada broj stranica u web indexu, neki dan bilo 8, ne kužim se previše u to, ima li ko ideju što radim krivo?

Ma to se non stop desava, sad opada sad raste.

mislim da ako gledas preko site: da to uopste nije pouzdano.

gledam preko google webmaster tools, još nisam vidio da raste, samo opada :frowning:

koja stranica ?

ma u principu na svima je sličan problem, radi se o jednoj stranici prevedenoj na više jezika, ne mogu skontat zašto google radije indeksira npr. estonski od hrvatskog

Poturi mu sitemap sa svim linkovima na svim jezicima.

To bi trebalo pomoci.

jesam, al ne pomaže :frowning:
jel može bit problem ako su naslovi isti ili slični?

[quote=“ein”]jesam, al ne pomaže :frowning:
jel može bit problem ako su naslovi isti ili slični?[/quote]

Sacekaj malo ne moze to brzo, treba google vremena da indexira sve iz sitemap.

Ne bi trebao koristiti iste naslove (nadam se da mislis na title), ako su slicni nije problem.

da title je uvijek naziv stranice koji univerzalan, pokušat ću tu nešto izmjenit i nadat se najboljem

Meni je opcenito po svim domenama drasticno pala posjecenost google bota, prema gwm toolsima, a i skoro svi sitemapovi vise nisu zeleni, vec crveni :slight_smile:

Mozda su neke promjene u tijeku, pa je to zahvatilo i tvoj sajt… Mislim da je u pitanju nekuh 5 dana

[quote=“ariob”]Meni je opcenito po svim domenama drasticno pala posjecenost google bota, prema gwm toolsima, a i skoro svi sitemapovi vise nisu zeleni, vec crveni :slight_smile:

Mozda su neke promjene u tijeku, pa je to zahvatilo i tvoj sajt… Mislim da je u pitanju nekuh 5 dana[/quote]

google promjene? sumnjam…googlaj “stalno mi pada broj stranica u googleovom web indexu” ako google voli webmajstore…sve nas voli…

[quote=“ein”]Submitted URLs
41
6 URLs in web index

stalno mi pada broj stranica u web indexu, neki dan bilo 8, ne kužim se previše u to, ima li ko ideju što radim krivo?[/quote]

eto…problogao sam ti blog…super je…bas cudno da ga gugl ignorira?
informacije pršte na sve strane…
mozda bi trebao postaviti neki “post-it” papiric: “vracam se za 5 minuta”

ne radi se o blogu iz potpisa, da ne bude nesporazuma, iako kad smo već kod njega, sad gledam i ima sve indeksirano
stranice koje radio za korisnike prijavio i na google, pa u webmasters tool malo gledam što se zbiva, nisam htio tu stavljat linkove stranica koje nisu moje, možda jednostavno treba proći nešto vremena da se to posloži, stavio novi sitemap prije par dana

pingaj stranicu kad god stignes,to ce googla pozvati na tvoj sajt

dal ok stalno pingat ako ne mijenjaš sadržaj?
kako vi pingate svoj stranice? ping-o-matic?

može neko podijelit neku svoju “strategiju” pinganja, ne bi htio napravit nešto krivo da mi stranicu počnu tretirat kao spam

[quote=“ein”]dal ok stalno pingat ako ne mijenjaš sadržaj?
kako vi pingate svoj stranice? ping-o-matic?

može neko podijelit neku svoju “strategiju” pinganja, ne bi htio napravit nešto krivo da mi stranicu počnu tretirat kao spam[/quote]

pingaj jednom dnevno ako ima novi sadrzaj ili jednom mjesecno. ping ninja je dobar

NE PINGAT!!!

Osim ak vas deindeksacija pali.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja