Stari članovi

Ako sam se i naljutio više nemam pojma ni na koga ni zbog čega. :wink:

Dođem ponekad, bacim oko. I danas sam navratio da vidim o čemu se priča jer postoji ideja da se organizira meetup za teme koje se uglavnom provlače i kroz ovaj forum. Imamo meetupove vezane uz programske jezike ili određene tehnologije, a nemamo neki meetup o webu koji bi se bavio općenitim temama.

Ima li zainteresiranih za takva druženja?

Ups, odgovaram na post od prije 7 godina. Zadnja poruka je prije 9 dana. Ok, onda ajde dobro, postam…

Zdravo druže Vuče! Jesi li još na Linuxu? Ja sam od 2005. Sad gonim antiX. A evo i moje stranice o Linuxu: http://gnu-linux.co.nf/

Da, doma mi je već godinama Linux glavno desktop računalo (nema Windowsa ni kao dual boot). Koristio sam na poslu 3 i pol godine macos, ali sam se vratio na Linux (Dell XPS). Jednostavno macos mi nije nudio ništa više, i zapravo dosta stvari su malčice kompliciranije nego na Linuxu (npr. package management).

Ajde neka. Linux je budućnost.

Slažem se ! Stari forum je bio bolji…

Nema, nema, kao sto je netko spomenuo ovo vise nije forum koji bi mi bio zanimljiv premalo strucnih tema i rasprava, prestao sam pratiti forum prije nekih 4 godine, naletim tu i tamo svakih par mjeseci i to je to. Vidim sve je isto i nista se nije promijenilo, a i posla je dosta, sto u firmi sto privatno.

U svakom slucaju drago mi je da me se netko sjetio i da sam ostao upamcen po dobru. :smiley:

6 Likeova

Heh, baš smo te nekidan ja i tpojka spomenuli. Doduše, meni su ta sjećanja u prvom momentu izazvala ne najsretnije emocije…jer te upamtih pomalo pre arogantnog i strogog.
Ali na svoje iznenađenje, odmah sam shvatio koliko zapravo fališ, tj. koliko si vrijedio.
Tvoja arogancija, poduprta sa znanjem koje je stajalo iza toga, je bila od neizrecive vrijednosti za ovaj forum.
Jer takvih članova ovdje baš i nema… a i općenito su rijetka pojava.

Neću se ni sada složiti da si uvijek bio u pravu, ali nitko nije, heh …ali si definitivno kvalitetno mogao (svakoga) natjerati na preispitivanje vlastitih stavova. Upravo sa samouvjerenošću u ono što govoriš, i provokacijom tuđih grešaka.
A nisi imao tu samouvjerenost džabe, za razliku od drugih koji su olako glasni …a nemaju sa čime to potkrijepiti.

Ali šta je tu je, eto da te i ja na iskren način pozdravim kada si već svratio :wink:

1 Like