Šteka youtube kada surfam (skrolam) u drugom tabu

Pozdrav,

imam problem koji me muči već duže vrijeme, pa bi eto ovdje podijelio to s vama, možda neko zna rješenje ovog problema. Naime, koristim Firefox (zadnja verzija), i kada na youtubu otvorim neki video (pjsemu), ona se učitava bez problema jer imam solidno brz internet, ali kada odem na drugi tab (bio to fejs, novine, ili nešto treće), kada skrolam prema dolje ili gore, zvuk šteka kako se kolut okreće.

Pokušao sam nać nešto na ovom i drugom forumu vezano za ovaj problem, ali nisam našao ništa konkretno pa eto, otvaram temu da se jave oni sa sličnim iskustvom.

Tnx unaprijed :kuc:

Tako je bilo i meni na chromu. Koliko sam to sam skuzio to je stvar “prioriteta” taba. Znaci trenutni tab i trenutna pozicija pointera ima veci prioritet od ostalih. Ako posjecujes youtube i u drugom tabu ti je youtube taj trenutni tab ima veci prioritet radi brzeg loada i generiranja stranice. Koliko sam skuzio to se maknulo novom verzijom (tako ce vjerojatno i tebi). Probaj ocistit cookise i cache i re-update mozda pomogne, ali sumnjam da ces sredit do nove verzije…

Reci konfiguraciju računala.

Probaj zadnju verziju flasha skinuti… ili pogasiti programe ako imas dosta u memoriji…

meni youtube dobro radi na 6GB rama i i7, al ako stavim na 3GB rama i nekakav dual core 2 GHz i par stvari jacih otvorim, osjeca se lag…

Na PC-u 1.9 athalon, 1gb DDR 400, nekakav stari HD i WIN 7 - isti problem
Na laptopu i3 i 4gb rama radi bez problema i za 60+ tabova

Moguće i da je do kompa, s obzirom da sad imam neku slabu kantu, al mi je taj problem umjereniji na Chromu, odnosno, moram imat svašta nešto popaljeno i ‘nasilno’ skrolat da bi mi bilo štekanja u drugom tabu (yt). Ovdje i kod jednog okretaja skrolera zašteka, tako da se bojim da je do browsera.

Probao sam i maknut sve dodatke koje imam gore (pogasit ih), ali i dalje nije pomoglo. Možda je došlo vrijeme da promjenim pretraživač, tko će ga znat…

PS Probat ću ova dva prijedloga (za re-update firefoxa i zadnja verzija flasha), možda pomogne. :slight_smile:

Kod mene na starom računalu je dovoljno i mišem pomaknuti da se pojavi lag.

Imao sam i ja istih problema, koji su nestali sami od sebe, valjda zato što sam obrisao svu povijest pretraživanja.

No, svakako pogledaj klon od Firefoxa, koji se zove Pale Moon. Lakši i brži od Firefoxa.