Što bi napravili s ovim domenama?

crvi.net
drvo.org
prvi.org

Tnx

lol, ja bi vjerojatno postavio isto pitanje da sam ti :slight_smile:

Evo, da nisi djabe refreshao pitanje, Crvi.net bi mogla posluziti kao baza za pregled vrsta crva / comp virusa / wormsa s tutorijalima za otklanjanje i komentarima posjetitelja.

Lako izvedivo s wordpressom a mislim da nema slicne stvari kod nas, koliko ja znam…

drvo.org - Mozda ponuditi izradu i promociju sajta koja bi sluzila u promotivne svrhe, recimo udruženju vodecih tvrtki za preradu drva i proizvodnju namještaja…

prvi.org - online natjecanje u tetrisu i ostalim online igricama i ofkors nagrade za prva mjesta !

Ponudis igracima 10 x PS2 koje ti je dala trgovina u zamjenu za baner promociju… vrijedne nagrade cuda rade, vijest se brzo prosiri…

I tako u krug svaki mjesec :wink:

I dam se kladit da bi te objavila ili kopirala veina “igrice” sajtova iz ex yu :slight_smile:

A mozda trkeljam gluposti i ovo je sve vec isprobano :slight_smile:

E, ja zainteresiran za drvo.org. Pošalji ponudu na pp ako je na prodaju.

Za drvo.org sam već dobio sličnu sugestiju (mitok) pa je to više manje definirano.

Za crve sam imao neku drugačiju ideju. Neka zabava, tipa “nemiran si, imaš crve u g…” i sl.
Ovo s inf. crvima i napasnicima je meni potpuno svježa ideja. Tnx

Za prvi.org nisam imao nikakvu ideju i ovo s igricama je OK.
Malo sam razmislio i čak sam mišljenja da sponzor ne bi trebao imati nikakve veze s igricama. Bitno je složiti dobru priču kako smo to više puta čuli.
Isto kao i plaća od par desetaka tisuća $ za čuvanje otoka. :slight_smile:
Najs samo znam da ja nisam osoba za to. :frowning:

Na kraju je problem kako to monetizirat sve, pogotovo jer za sve te ideje treba novaca i vremena, a oglašivača nema, onda je povrat novaca i vremena upitan!

Zato ja najviše preferiram spor ali siguran način. Imati što više sajtova koji imaju sadržaj koji ne zahtjeva često ažuriranje. Recimo napraviš jedan takav sajt, on dostigne 500 posjeta dnevno, staviš adsense ili etarget i imaš 200$ godišnje od njega svake g.
Sakupiš s vrememom 50 takvih sajtova i imaš saborsku mirovinu, a ako radiš stalno rasteš, nema unatrag.

Tako su se obogatili mnogi na webu, ne mogu se sada sjetit onog najpoznatijeg koji ima oko 2 000 sajtova i zaradi par sto 000 $ na dan , dam link ako ga pronađem :wink:

Ako ideš drugim putem, kvaliteta sajta, bogati oglašivaći i sl. onda se uhvati jednog sajta i troši na njega sve svoje vrijeme, ako prođe prođe, onda si na konju!

To je barem moje mišljenje, iskustvo. Najgluplje je radit nešto između pa ostat na ni jednom ni na drugom…

Djelom sam offtopic, a možda i nisam u pravu :wink:

Po meni si u pravu.

[quote=“sime_zd”]Na kraju je problem kako to monetizirat sve, pogotovo jer za sve te ideje treba novaca i vremena, a oglašivača nema, onda je povrat novaca i vremena upitan!

Zato ja najviše preferiram spor ali siguran način. Imati što više sajtova koji imaju sadržaj koji ne zahtjeva često ažuriranje. Recimo napraviš jedan takav sajt, on dostigne 500 posjeta dnevno, staviš adsense ili etarget i imaš 200$ godišnje od njega svake g.
Sakupiš s vrememom 50 takvih sajtova i imaš saborsku mirovinu, a ako radiš stalno rasteš, nema unatrag.

Tako su se obogatili mnogi na webu, ne mogu se sada sjetit onog najpoznatijeg koji ima oko 2 000 sajtova i zaradi par sto 000 $ na dan , dam link ako ga pronađem :wink:

Ako ideš drugim putem, kvaliteta sajta, bogati oglašivaći i sl. onda se uhvati jednog sajta i troši na njega sve svoje vrijeme, ako prođe prođe, onda si na konju!

To je barem moje mišljenje, iskustvo. Najgluplje je radit nešto između pa ostat na ni jednom ni na drugom…

Djelom sam offtopic, a možda i nisam u pravu ;)[/quote]

Odlican odgovor.
X

Šime, u pravu si.

A što bi napravili na ovim domenama? :slight_smile:

Brzi sadržaj koji prolazi na googlu, i nebih zaboravio napravit mjesta za oglase! :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja