Što mislite o Arnoldu Shwarzenegeru

Čovjek je ‘uzjahao’ američki san.
Bio bodibilder, glumac, biznismen pa političar.
Jel njegov uspjeh uspjeh njegovog menadžera, ili njegov.
Ko klinac sam obožavo’ Komandos i scenu kad u jednoj ruci nosi balvan a u drugoj motorku.

[quote=“mikibm”]
Ko klinac sam obožavo’ Komandos i scenu kad u jednoj ruci nosi balvan a u drugoj motorku.[/quote]

To su bila vremena :wink:

Kako ga nebi volio, odma se sjetim onog njegovog:

“Schwarzenegger Gives California Legislature A Hidden Finger”

http://tctechcrunch.files.wordpress.com/2009/10/fu.jpg

Vala jesu, sjećam se puna spitka grickalica, kokica, i drugih džidžabidža, odlazak na balkon kina s čitavim društvom…

da i ono Asta la vista bejbi -terminator-.

Jednostavno sam morao…:potboy:

:slight_smile: :)j. čova je legenda… :slight_smile:

governator

Konan!! Obozavam taj film. :smiley:

Car!

“Have you ever killed anyone?”
“Yeah, but they were all bad.” – Istinite lazi hahaahah

Ako se tko sjeća Zagora i ostalih stripova sigurno se sjeća i reklama unutar njega. Reklama je bila nabildani mladac koji jednom rukom drži komada i osmjeh od uha do uha.
Naravno, proteini i priča oko toga. Jednostavno su bila takva vremena kada je to prolazilo.
Arni je na temelju svojeg branda dobio i sve ostalo. Kad krene obično solidno krene, tako je i njega bilo.

Arni je imao pozitivnu vibru, ja se ne sjećam niti jedne uloge gdje je negativac. Nakon Terminatora je brže bolje postao glavni pozitivac.

BTW, meni je veća faca Clint Eastwood ali neću oftopičatiti ovdje… :zub:
U Vojničini je sredio više snagatora (Sweed, onaj lik u buksi i vođa garnizona).

To je neupitno. :slight_smile:

apsolutno

imamo i mi glumce za policitare, gradonacelnike, premijere:

• Kerum: glumi politicara, da kuzi biznis a iskoristio je tranzicijska sr**a, da ne treba platiti porez za jahte i aute (a mi ostali moramo)
  • Kosorica: glumi da cemo izac iz krize i da je duhovita
  • ministar Šuker: glumi da ne treba pomoc i da nismo prezaduzeni i bankrotirani
  • Bandić: glumi elokventnost, velikog hrvata, da poznaje diskografiju U2, i da ne namjesta poslove svojim kompanjonima
    da ne nabrajam dalje.
    Vidite, imamo i mi glumce u politici!

Ma car je čovjek, pogotovo ono sa terminatora “hasta la vista, baby” gledao sam vecinu filmova s njim kao glavnim glumcem i mogu reci da covjek bas zna glumiti i to dobro, bas je za akcijske filmove :andjelko:

Get To The Chopper!!! !! Na njemackom engleskom… Priceless !

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja