Sto mislite o potezu Booking.com-a? Diskriminacija ili ne?

Ukratko: Ovaj ga prijavio bookingu, airbnb i pazi sada zagreb prideu, svi ga portali (nes ti nasih portala 99.99% jad i tuga) ga napala, a svi govore kako se sami vlasnik apartmana nije uopce izjasnio sto se “navodno” dogodilo sto zeli reci da mozes rezervirati apartman u bilo koga, prekinut rezervaciju, optuzit covjeka jer je protiv pedera i amen -.- Eto ti danasnjeg razmisljanja, da se usporede 2 price, oni uzmu jednu i nastane pakao.

1 Like

Nisu uzeli jednu stranu price, nego ono sto im je gospodin napisao preko bookinga. To je i vise nego dovoljno. A sad nek iznajmljuje apartmane preko agencija koje ce ga oderati za 3-4 puta vecu proviziju.

Vec vidim novu opciju na Bookingu: LGBT friendly. A sta da vam kazem, ljudi iznajmljuju smjestaj a trenutno su u situaciji da mogu birati goste pa onda biraju…

Haha ovo je najjaca stvar koju sam procito, znaci ne biras oces bit peder nego se rodis tako jooj…

3 Likeova

to je kako ti priroda odredi odmah u startu… :smiley:

2 Likeova

Ne, pa naravno da biraš hoćeš li biti peder ili ne. Isto kao što možeš birati hoće li ti narasti sise ili pimpek. Pa bar vas ovdje na forumu smatram osobama koje se (barem) mogu i znaju informirati. :wink:

4 Likeova

Žalosno je što i na ovom forumu ima neinformiranih i zatucanih krkana.

Da, iznajmljivač je trebao popiti prijavu (prekršajnu ili kaznenu, ne znam kako to ide).
Da, Booking com ga je s pravom banirao jer u uvjetima poslovanja sigurno postoji klauzula o diskriminaciji.

2 Likeova

Yeap, isto kak ce staviti i Hrvati/Bosanci/Srbi/crnci/kinezi/romi friendly :slight_smile:

Sad nek ko nekad stoje na cesti, gledaju ko im se svidi, pa navlacenje za rukav.

Koji primitivni krkan a pun Balkan takvih.

Booking je licemjeran. Gay only moze, a hetero only ne moze.

10 Likeova

Po anonimnim anketama ispada da je 30% muške populacije gay! 30%!!! Valja dobro razmisliti što ta brojka predstavlja.

I ja kada sam bio klinac…gay mi je bilo fuj i ljigavo i hejtao sam to. Hvala Bogu, odrastao sam , urazumio stavove…dopustio si da proučim malo tematiku… za razliku od mnogih, očito.

2 Likeova

I sada ti je postalo privlacno? :smiley:

Ne okreci reci, niko nikom ne brani da bude sta god hoce i da ga prima gde hoce pri tome i oboli od cega god hoce, svako ima pravo na izbor.

Ali i ja imam pravo da mi smeta favorizaovanje homoseksualaca u odnosu na normalne, cisto primera radi zivim u velikom gradu vidjam ih svaki dan (drzanje za ruke, ljubljenje itd) i generalno me boli ona stvar neka rade sta hoce ali ne moze da on bude favorizovan ni na koji nacin. Pristajem na jednaka prava i postovanje ali ne na prednost.

Interviju za posao:

  • Molim vas recite mi koju ste skolu zavrsili.
  • Znate ja sam gej.
  • Ok ali recite mi molim vas koju ste skolu zavrsili.
  • Ali ja sam gej.
  • Gospodine koju ste skolu zavrsili.
  • Ma ja sam gej.
    -Ok, hvala vam, sledeci…
  • DISKIRMINACIJA, HOMOFOB, PONIZAVANJE AAAAAAA!!!

E takav je odprilike stav ovih modernih evropejaca i gejeva prema jednakosti. Danas je moderno davati dupe da bi te neko pohvalio da si moderan bio gej ili ne.

7 Likeova

Kao što nisam htio izdati stan kuravi, tako ne bih ni gayavima, narkićima itd… Tvoje je pravo kome želiš izdati stan.

4 Likeova

Glavna fora kod toga je što je to globalni plan, da se favorizuje ta populacija, da se gura svuda živo, a uporedo sa tim da se mnogo medijskog prostora daje likovima koji tuku žene. Te 2 stvari u paketu vode ka statistici koja će reći da se više ne završava npr svaki 4.brak razvodom nego svaki 2.brak, pa će onda biti da se 90% ili više brakova završava razvodom. Samim tim dobijamo sve manje dece, a i ova što se dobiju bivaju deca razvedenih roditelja, bez mentora, uzora, vodjstva, usmeravanja, vaspitanja itd. Odrastaju u haosu, džumbusu, rijaliti show-ima i slično Sve to ide ka tome da ćemo imati odrasle nezrele ljude, još zatupljenije nego što su danas, koji će još lakše biti manipulisani i izrabljivani. Jedno totalno kupoholičarsko društvo bez ikakve svesti o široj slici i svrsi.

4 Likeova

Klap, klap, klap…
Bez teksta sam…

1 Like

To je taj, zapravo jedini problem, s moje točke gledišta.

Boli me ona stvar za njihovim životom, šta rade, zašto to rade itd.
Jako me ljuti ta njihova privilegiranost, parade i ostala sranja.

Danas mi (ako smijem sam sebe u to svrstat) obični muškarci pusimo ku*** svima.
Svi imaju neka svoja prava, svi su “diskriminirani” osim nas. Pederu ne smiješ reci da ti se ne sviđa njegova seksualna orjentacija, ženi ne smiješ reci da skuha ručak, na dijete ne smiješ povisiti glas…

Sve je to uredu, al pretjeralo se u svemu tom. Uf, kako me naljutilo ovo “gay only” -.-

He he. :sunny: Naravno, samo naprijed. Iznesite svoje stavove, razotkrijte se. :smile:

:o:

1 Like

Odakle si iščitato da sam homofob?

Pa pročitao sam tvoj post. No, osobno uopće ne želim ulaziti u ovu diskusiju. Ja nisam taj. :smile: :o:

Onda nemoj ulaziti u diskusiju.

Apsolutno nisam homofob, nisu oni krivi što su se takvi rodili. Imaju pravo na svoj život, svoje ljubavi i sva prava koja imam i ja… ali nemaju pravo biti privilegirani, nemaju pravo biti iznad mene u bilo čemu.

Zašto se smije zabraniti hetero, a ne smije homo?
Zašto oni šetaju ulicom i troše novac poreznih obveznika? (Mislim na parade)
Zašto oni ne smiju dobiti otkaz na poslu?
Zašto oni žele odgajati moju djecu?