Sto mislite o potezu Booking.com-a? Diskriminacija ili ne?

Dokaz je u medicini, kako doktori znaju da si se rodio sa nekom bolešću koja će se pokazati tek kad odrasteš. Ja ne trebam dokazivati jer ne tvrdim nešto što vi tvrdite. Vi treba da dokažete sa medicinskog aspekta da se rađaju kao takvi.

Možda ovaj put i skontaš :D.

1 Like

Kada neko ima nesto protiv pedera , ili je infantilan ili tom borbom nesto dokazuje , sebi ili okolini ili oboje…

Ako se neko bavi ugostiteljstvom, i javno diskriminise bilo koju skupinu ljudi, zaista je idiot i bolje neka promeni profesiju.

1 Like

Drug nemas ti pojma kako, ustvari nemas ni pretstavu kako bi se homoseksualac moglo postati samo znas da to treba mrziti. Pa ti tvrdis da je bolest ti trebas dokazati na osnovu cega je to bolest.

Ti ozbiljno mislis da dijete kad se rodi doktori mogu znati je li on homoseksualac?

Pedofil je bolestan zato sto iskriostava dijete za zadovoljavanje svojih seksualni nagona kao i silovatelj i tu je kraj price i ne znam kakve to veze ima sa homoseksualnoscu?

Ako ne mozes da vidis razliku izmedju svih tih pojmova i zasto je jedno dozvoljeno a drugo zabranjeno nemoj ziv bio ni replicirati jer ti ja onda jednostavno ne mogu objasniti ono sto moras znati odmah i na prvu.

2 Likeova

Zasto je bolest, mozda ona ima 16 godina i zavoljela ga je, jel i ona bolesna?
Zasto gledas odma na tu stranu da je guzi, mozda se samo ljube. Znaci njih osudjujes odma, a ove podrzavas jer se rode tako?

Citiram @dmitrecic Ne, nije isto kao narkoman. Narkoman postaješ izborom a ne nagonom.

Znaci imaju nagon, pa i ovi kako rece imaju nagon, zasto je ovo bolest, a ovo ne? ovi pederi sad nemaju seksualne potrebe jel pa je razlika u nagonu? ovi imaju seksualni nagon, a ovi samo nagon?

1 Like

Pa pitam tebe pošto nemam pojma, objasni. Ili si ograničen pa ne možeš da objasniš?

1 Like

Mozss imati sex sa osobom od 16 godina i to nece biti okarakterisano kao silovanje ako ta osoba zeli to, uoci sam razliku.

Kakve sad veze ima narkomanija i homoseksulanost, narkoman moze postati svako, homoseksualac ne.

1 Like

Pedofil je rodjen da ga privlace maloletne osobe. Kao sto je gej rodjen da ga privlace osobe istog pola.
Prva stvar se svrstava u mentalni poremecaj parafiliju, druga stvar se do skoro svrstavala u mentalne poremecaje.

1 Like

Rekoh ti da ti pojma nemas kako bi se po tebi moglo postati homoseksualac, nemas uposte ideju jer da imas napisao bi bar nesto, samo znas da treba da to mrzis i to je to.

1 Like

@Olaf je najpametnije izjavio i u potpunosti je u pravu. Tko želi saznati više i ODRASTI, neka prouči materiju. Postoje ljudi i profesije koje se bave tim pitanjem (koje u civiliziranom svijetu nije više niti pitanje). Nema smisla uvjeravati nekoga tko pojma nema, a ima svoje tvrdo mišljenje koje mu nitko ne može promijeniti (očekivano), da je u krivu. Povlačim se iz rasprave.

Ma bravo, evo i nakon 5 postova ne odgovaraš na pitanje, dakle, nemaš pojma, jer da imaš napisao bi bar nešto ;).

E ovo je vec dobar odgovor sto je dao @NekoIzMase

@Edis To sam samo citirao jer si rekao da imaju seksualni nagon, a @dmitrecic je objasnio da nije isto izbor i nagon, sto znaci da oboje imaju nagon. Pa ja pitam koja je onda razlika valjda treba pod isto da spadaju, jer i jedna i druga strana su to sto jesu zbog nagona.

Povlacis se kada si uneo veliku dozu dezinformacija u ovoj temi.

A hetero je rodjen da ga privlace osobe suprotnog spola a biseksualac je rodjen da ga privlace osobe oba spola.

E sad uoci razliku zasto je pedofilijazakonski zabranjena a ovo ostalo ne, iskoristav dijete koje ni emocinalno a ni fizicki nije spremno za takvu vrstu odnosa i kao takvo ono je koliko toliko zasticeno posebno do puberteta jer nema nagona (poslije sam vec napisao da mozws zakonsi imati sex sa maloljetnom osobom 15-16 godina (zavisno od drzave) ako ona pristaje na to.

Evo ja licno narkomanom mogu napraviti bilo koga a homoseksualcem ne mogu. Da bi shvatio ovu tvrdnju moras imati bar osnovno poznavanje o hemikalijama i receptorima u mozgu.

Nije poenta da li je zabranjeno ili ne vec to da se svrstava u mentalne poremecaje.

Kako mozes napravit nekoga ko ne zeli da bude narkoman, sta ti ces ga ubost i on ce postat narkoman?
Isto to mozes homoseksualcu da napravis protiv njegove volje da ga guzis, isto mu se hvata.

Kako god obrnes i pedofili i pederi moze da spada samo pod mentalnu bolest, jer se ne rode sa tim nagonom vec se manifestuje kroz zivot. Ovima mozda prije, ovima posle, jer da nije tako evo ti sad ne volis maloljetnice mozda da guzis, ali kroz neku godinu mozda ti se javi ta potreba. Isto tako i za muskarce, evo nisi, al niko ne moze garantovat da nekog neces zavoljet i krenut tim putem.

1 Like

Ti tvrdis da ako te neko naguzi da bi ti postao homoseksualac?
Das mi opijate i ja te napravim narkomanom zato ti i kazem da moras bar poznvati osnove iz mozdanih receptora. Cisto da imas predstavu o cemu govorim.

O cemu pricas ti, ti si sam napisao “Evo ja licno narkomanom mogu napraviti bilo koga a homoseksualcem ne mogu.”

Ne mozes ti ni jedno ni drugo bez nekom prisilom, narkoman stvar odabira ili isto poremecaja jer normalan ne mozes uc u tu pricu, ovo drugo stvar poremecaja.

1 Like