Što napraviti sa domenom svimobiteli.com

domenu svimobiteli.com sam kupio po jako jako niskoj cijeni ( 20kn) neznam ni zasto sam je uzeo … vjerovatno zato sto je tip prodavao po tako niskoj cijeni :wink:

a moje je pitanje da li netko ima ideju sto napraviti sa njom iako postoji domena svimobiteli.hr.

na prvu ruku mi je palo napamet neki oglasnik ali mi nije to to …

ideje …

napravi oglasnik, nije to uopce losa ideja

nije losa ideja cak sam i nasao kako to sve BESPLATNO napraviti joomla i par komponenti free i neki free template … ali ako ima netko bolju ideju rado bi je razmotrio

p.s. glupo bi bilo raditi neki web kao sto je svimobiteli.hr

najbolja ideja prodati vlasnicima .hr domene :slight_smile:

i to sto kazes hehe … ma gle zamolio me tip da mu kupim domenu … bla bla … i nakraju odustao … a htio raditi sajt neki … bila bi neka kompenzacija tako da je meni domena ostala za 20kn :wink:

http://svimobiteli.hr/
-> prodaj. Ozbiljna ekipa je gore, dobit ćeš više od 20 kn.

ili barem poradi malo na SEO-u ,pa onda im ponudi u prodaju.budi realan s nekom normalnom cijenom ili traži neku protuuslugu / kompenzaciju

21 kn? :zub:

to cu vjerovatno i napraviti zato sto ta domena meni stvarno netreba, a i da je zadrzim stavio bi oglasnik na nju …

ok. sad cemo malo linkat sajt
http://www.svimobiteli.com
:slight_smile: stavio sam gore joolmu tek toliko da nesto ima;)

Moj problem kod kupovine mobitela je oduvijek bio slijedeći: koji mobiteli uopće postoje kod nas, gdje se mogu nabaviti i u kojem modelu?

Naime, ja mogu provesti tjedan dana tražeći po Internetu odličan mobitel, samo zato da shvatim da ga kod nas ili nema ili je u ponudi tek jednog operatera ili dolazi samo vezan uz operatera ili sl.

Mene “svimobiteli” asocira na naprosto popis, ažuran, svih mobitela koji se u datom trenutku mogu kupiti kod nas, uz osnovne informacije o paketu uz koji dolaze, evt. cijenu, vezanosti za operatera i sl.

Prije sam, recimo, tražio mobitel koji bi zadovoljio da je (a) Nokijin, (b) nevezan uz operatera, © preklopni, (d) spojiv s računalom i (e) da košta do najviše 500 kn.

Sada me, opet, zanima mobitel koji (a) prima dvije SIM kartice i (b) nevezan je uz operatera ili je vezan uz VIP.

Nešto gdje bih utipkao tako nešto i našao odmah postoji li i kakav izbor sa značajkama koje tražim – svi mobiteli. Samo baza, dakle.

[quote=“tsereg”]Moj problem kod kupovine mobitela je oduvijek bio slijedeći: koji mobiteli uopće postoje kod nas, gdje se mogu nabaviti i u kojem modelu?

Naime, ja mogu provesti tjedan dana tražeći po Internetu odličan mobitel, samo zato da shvatim da ga kod nas ili nema ili je u ponudi tek jednog operatera ili dolazi samo vezan uz operatera ili sl.

Mene “svimobiteli” asocira na naprosto popis, ažuran, svih mobitela koji se u datom trenutku mogu kupiti kod nas, uz osnovne informacije o paketu uz koji dolaze, evt. cijenu, vezanosti za operatera i sl.

Prije sam, recimo, tražio mobitel koji bi zadovoljio da je (a) Nokijin, (b) nevezan uz operatera, © preklopni, (d) spojiv s računalom i (e) da košta do najviše 500 kn.

Sada me, opet, zanima mobitel koji (a) prima dvije SIM kartice i (b) nevezan je uz operatera ili je vezan uz VIP.

Nešto gdje bih utipkao tako nešto i našao odmah postoji li i kakav izbor sa značajkama koje tražim – svi mobiteli. Samo baza, dakle.[/quote]

hmm da hvala na ideji :slight_smile:

[quote=“tsereg”]Moj problem kod kupovine mobitela je oduvijek bio slijedeći: koji mobiteli uopće postoje kod nas, gdje se mogu nabaviti i u kojem modelu?

Nešto gdje bih utipkao tako nešto i našao odmah postoji li i kakav izbor sa značajkama koje tražim – svi mobiteli. Samo baza, dakle.[/quote]

zahvaljujem na ideji, vec se radi baza mobitela i stavit ce se na server kroz 24 sata … a privremeno cu staviti neki free dizaj dok nesto neiskemijam :wink: (ideja realizirana) OSIM

poslao sam mail vlasnicima domene te im stavio fiksnu cijenu domene a sada naravno na njima je dal ce kupiti ili ne :wink: ako ne ide ova ideja na “server” punom parom se radi

domena ce se prodati … cijena je definirana

200kn tko ponudi do 20:00h viseod 200kn domena je njegova

domena svimobiteli.com

Strip. Glavni likovi Svimob i Teli. Svimob Simić i Teli Krivokapić.

domena prodana za 200kn sam dobro prosao?

jesi,jos da se nisi izlajao da si 20kn platio :slight_smile:

A kome si ju prodao ako se smije znat?

Nije bitno što je rekao da je platio samo 20kn, mada je poželjno tako nešto ne spominjat :doki:
Vidim da je registrirana prije 4 dana, tako da ju je vjerojatno on i registrirao, pa se na cijenu registracije dodaje i cijena ideje za domenu :wink:
I ja često prodam tek registriranu domenu i za puno više od 200kn

transakcija jos nije izvrsena ali ce je kupac kupiti 100% osim ako netko nenudi vise od 200kn 250 na dalje

isto tako jos nezelim odavati podatke potencijalnog kupca

p.s. hvala na savjtima za iduci put da znam

kupac će se vidjet kada završiš transakciju ako ne uzme private whois :wink:

Ali zanima me da li je netko s ovog ili nekog drugog foruma, ili neka poznata firma, ili … ?

Pitam zato što tu domenu bih ja prodao na recimo ovom forumu za parsto kuna, ali ako bih zainteresirao npr t-com ne bih ju dao ispod par tisuća kuna pa makar mi oni zbog cijene i odustali od kupnje i ja ne uspio prodat.

Neki dan sam dobio upit na mail za jednu svoju domenu. Malo sam proguglao što mogu nać o tome tko me kontaktirao i nakon toga sam tražio četveroznamenkasti iznos u Eurima…malo mi je spustio, ali sam ipak prodao za četiri znamenke eurića, a npr na nekom forumu bih za nju prihvatio i ponude od recimo 300kn+ jer mi se većinom neda tražit krajnje korisnike za svoje domene :smiley:

Eto, zato pitam tko je bio kupac pa bih ti onda rekao da li je 200kn za nju ok ili je premalo. :wink:
Jer neke domene vrijede same po sebi tisuće i tisuće kuna, i ne prodaju se NIKAD i NIKOM za manje. Ali neke domene ne vrijede ništa ili vrijede vrlo malo i prodaju se za prvu ponudu koju dobiješ kakva god bila.
Moje mišljenje je da ova tvoja spada u tu kategoriju “daj što daš” osim ako si imao direktan upit ili ti je netko odgovorio na tvoju ponudu putem maila, telefona i sl.

Da ne ispadne da tvoja domena ništa ne vrijedi…domena može biti jako dobra u pravim rukama. Ali ovo ranije sam napisao općenito.

domena je po meni super …

kupac nije sa foruma … sve daljne detalje sam ti poslao na pm.

lp.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja