Što očekujete od ovogodišnjeg BTC halvinga?

Mislite li da će se ponoviti situacija iz 2016. godine? Koja su vaša očekivanja od BTC-a i Crypto marketa?

Moje mišljenje je da će se do kraja godine BTC dignuti na 14-15,000$ , a nadam se da će onda rasti XRP i ostale manje kripto valute

Ja mislim da kako su celi svet zatvorili za mesec dana ,tako ce ako budu hteli zatvoriti sve COINE za cas, eto to ja mislim …i ostace samo valute i kartice banaka koje oni kortolisu …ONI ,su, ONI koji kontrolisu sva desavanja,

Koji to? Mogu ga “zatvoriti” samo ako ugase internet.

PS - Najvece cam kuce svakodnevno koriste btc

1 Like

Problem je sto Brane ne razumije sta je BTC ili blockchain i da se to jednostavno ne moze samo “ugasiti” jer je decentralizovano… za razliku od banki koje on spominje.

PS Mislim da bi ovaj post trebao biti prebacen u onaj topic o kriptovalutama

1 Like

Ne nije ,nego je nezavisno… skroz…

Editovao sam post, htjeo sam reci da je btc decentralizovan i da ga je s toga nemoguce ugasiti (u praksi)

Koliko sam video sada čak i mainstream američki magazini prognoziraju BTC do kraja godine na 30k$ i zlato za oko godinu i po dana na 3k$. Tako da videćemo. Ja iskreno nemam veliko poverenje u kripto jer nije testiran ni na recesiju a kamoli na depresiju koja sada ide. Ipak, mislim da je to alatka koja će još da živi i da prati ciklus nakon halvinga, ali videćemo još tačno, teško je to garantovati. Zlato je dosta više safe bet.