Što prodavati?

Imam puno hr posjeta a ovo preko adsensa je sve sića, ima li netko ideju kako i što prodavati preko sajtova?
Jednom sam htio prodavati cd sa crtićima ali su ovi iz menarta tražili 50-60 kn za cd a sa kopiranjem se ne bi zajebavao tako da je taj jedini pokušaj propao.
Razmišljao sam da je dovoljno da prodam 5-6 cda dnevno, po 100tinjak kn i eto več ljepe zarada, a mislim da je to izvedivo.
Ja mislim da kad bi stavio formu za narudžbu da bi dosta djece to ispunilo, a kad bi već poštar dobio to nešto da bi roditelji na kraju platili, što vi mislite?

Jel netko probao nešto slično, ima li tko ideju za suradnju po tom pitanju?

kako cd, misliš dvd? šta mentart se bavi i crtićima?
a crtiće imaju na netu, teško da će to kupovat, kao ni muziku…

konaktiraj turbolimac.com i kaži im da želiš prodavat njihove proizvode uz proviziju. tj da im želiš biti affiliate, ako znaju šta je to. ako ne, možeš i banner stavit i debelo im ga naplatit.

treš budala :uaa:

Ne sjećam se, mislio sam su bili neki winx koncerti dvd, a ja imam winx igrice pa su me kontaktirali, na kraju ništa nije bilo.
Ne pada mi na pamet da nekoga učim što je affilate, takva firma bi to trebala imati od prvih dana, a za banner, ma kako da ne bi kupili oni to, tko se još oglašava na netu.

Ljudi kod nas nisu navikli na web shopove, treba imate sale page gdje se popune osnovni podatci a proizvod se šalje poštom. Od ovoga ništa, djeca nemaju kreditnu karticu.

jesi ih pitao za banner?
oni troše puno na marketing i ako im se ozbiljno predstaviš, mogao bi izmust dobru lovu.

ali ne moraš ako nećeš.

mislim da ti nema pametnije stvari nego na stranici od ben10 staviti ovo:

shop.magma.hr/Turbo-Limac/Djecji-kostim-Ben-10/14635/Product.aspx

a sada ti je tamo reklama za mazdu 2 od etargeta.

naviknut ćeš ih ti, a karticu imaju starci.

Da, zato mislim da bi mogao prodat nešto, nema crtića za koji ja nemam site, od ben10, winxa, super marija i sl a sve je to dosta traženo.
Ma kladim se da bi učinak preko web shopa bio 20 puta manji nego preko sale pagea, nema to smisla kod nas. Pogledaj sanjina, misliš da bi tko kupio knjigu da ide preko web shopa. Ovako preko ovih sajtova uvjeriš svaku budalu da to mora kupit + jednostavno, 3-4 podatka i sutra dolazi poštar.

Problem je kako doći do tih DVDa da ih sam ne pržim jer je to piratstvo, a da ne plačam preveliku proviziju, Nešto ovako
http://croleopard201.blogspot.com/

Mozda ti ja imam konkretno rjesenje, ajmo na pm. Za ostale da ne ispadne tajnovito, imam klijenta koji je proizvodac i trgovac robom za klince, a s web shopom ima fenomenalne rezultate.

Prodavati majce :smiley:

Ja to kontam pokrenuti na hitovi.ba, tj. prodavati majce sa textom pjesme :wink:

Prije dosta vremena sam počeo s auto navigacijskim uređajima.

Nema zalihe i onda bi čovjek došao po to, pa bi platio kešom, pa bi platio karticom, pa dostava, pa ne možeš doći do uvoznika i pitati ga za uređaj jer je baš danas izvan ureda i slično.

Uglavnom, da sam uspio dogovoriti s uvoznicima da imam zalihu komad-dva od nekoliko najprodavanijih uređaja još bi nešto i bilo. Ovako se sve svede na sporadičnu prodaju od jedan uređaj na dva mjeseca.

Što god da prodaješ, ako sam šalješ, dobro je imati minimalnu zalihu.

Pa daj pm, čekaš moje odobrenje?

[quote=“trnac”]Prije dosta vremena sam počeo s auto navigacijskim uređajima.

Nema zalihe i onda bi čovjek došao po to, pa bi platio kešom, pa bi platio karticom, pa dostava, pa ne možeš doći do uvoznika i pitati ga za uređaj jer je baš danas izvan ureda i slično.

Uglavnom, da sam uspio dogovoriti s uvoznicima da imam zalihu komad-dva od nekoliko najprodavanijih uređaja još bi nešto i bilo. Ovako se sve svede na sporadičnu prodaju od jedan uređaj na dva mjeseca.[/quote]

Da, ovo moje je malo drugačije, jeftinije a masovnije. Ako nebi išlo barem 50ak mj.nebi se isplatilo.

kad smo vec kod majica gdje se mogu jeftino naci …

Vjerovatno se mogu kupiti na veliko sa cijenom oko 10kn, prodas za 40-50kn i bude fina zarada :D.

Naravno tu imas jos troskove printanja, koje treba racunati, te postarinu.

Uzmi u obzir da neki i ne bi podigli paket tako da ti bezveze plaćaš poštarinu.

Morali bi unaprijed platiti sve, nista placanje po dostavi.

Nisam ni ja pao sa kruske :smiley:

[quote=“nike”]Morali bi unaprijed platiti sve, nista placanje po dostavi.

Nisam ni ja pao sa kruske :D[/quote]

poruka je bila namjenjana za Bugi-a jer je on planirao naplaćivati po uzeću,

-a za tebe pitanje:koliko si troškovi printanja 1 majice(nekakv natpis i(ili) slika), i koliko košta oprema za printanje?

[quote=“mestro67”]poruka je bila namjenjana za Bugi-a jer je on planirao naplaćivati po uzeću,

-a za tebe pitanje:koliko si troškovi printanja 1 majice(nekakv natpis i(ili) slika), i koliko košta oprema za printanje?[/quote]

To se najbolje rijesi dogovorom (ugovorom) sa nekom stamparijom.

Mislim da se moze srediti stampanje texta za nekih 20kn.

Mozes i sam stampati (ink jet stampaci) na poseban papir, te lijepiti peglom na majce, mozda bi tako bilo i jeftinije.

Istina, al to bi trebao biti zanemariv postotak koji bi se isplatio u odnosu na web shop jer bi se trebalo tako prodat puno vise majci nego da se mora platit unaprijed karticom.

[quote=“Bugi”]Da, zato mislim da bi mogao prodat nešto, nema crtića za koji ja nemam site, od ben10, winxa, super marija i sl a sve je to dosta traženo.
Ma kladim se da bi učinak preko web shopa bio 20 puta manji nego preko sale pagea, nema to smisla kod nas. Pogledaj sanjina, misliš da bi tko kupio knjigu da ide preko web shopa. Ovako preko ovih sajtova uvjeriš svaku budalu da to mora kupit + jednostavno, 3-4 podatka i sutra dolazi poštar.

Problem je kako doći do tih DVDa da ih sam ne pržim jer je to piratstvo, a da ne plačam preveliku proviziju, Nešto ovako
http://croleopard201.blogspot.com/
[/quote]

haha da da, zaboravio sam da kod nas još postoji plaćanje poštaru pouzećem.

ma dovoljno da staviš njihov banner kao reklamu. reci im koliko bi na dan moglo biti prikaza oglasa itd, i traži lovu. pa nek oni misle o prodaji.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja