Što staviti na domenu tajkun?

Registrirah tajkun.com, zvučala mi je dobro, ali muku mučim što da stavim na sajt. Solidno ime za neki humor sajt ali opet mogla bi biti i za “kako zaraditi” sajt…

Da čujem vaše prijedloge!:mini:

Društvenu mrežu samo za bogate. I registraciju masno naplačivat.

Jedini problem je kako navest bogate da shvate pristupanje takvoj mreži kao znak prestiža…

Jedino na temu kako zaraditi pare tipa imas slogan: “sa 5 kuna do tajkuna”.

Već oprobana i dokazana metoda koja nažalost više ne pali:D

Mislis?

Ja bi na tu domenu napravio sajt sa informacijama o tome kako su stekli pare svi koji imaju nešta para izmišljao bi priče vezane za poznate bogate a neđe na sajtu sitnim slovima napisao da su informacije neprovjerene. Ili piši o tajfunima. Ili napravi sajt đe će ljudi prijavljivat svakojake lopovluke. Ili napravi informativni sajt za sponzoruše dje će provjeravat ko je slobodan đe izlazi i koliko para ima. Ili nađi neku crnčugu neka mu umjetničko ime bude tajkun i radi klipove sa njim.

ili mozda blog kako se doticna vedrana udala za tajkuna …

[quote=“Ognjenpet”] izmišljao bi priče vezane za poznate bogate a neđe na sajtu sitnim slovima napisao da su informacije neprovjerene…[/quote]Jel ti imaš febre?

Šta je febra?

[quote=“MeeGo”]Registrirah tajkun.com, zvučala mi je dobro, ali muku mučim što da stavim na sajt. Solidno ime za neki humor sajt ali opet mogla bi biti i za “kako zaraditi” sajt…

Da čujem vaše prijedloge!:mini:[/quote]

Kako se tajkuni najčešće povezuju uz korupciju, možda da napraviš rječnik pojmova.
Primjer:
Remetinec
Najpoznatiji zatvor tralalala

FIMI Media
Opet nešto nadrobiš o fimi medii

Bojanje tunela

Temperatura, obicno stanje tijela u kojem ti izlaze najbolje ideje

:zub: Svakako, zadnja sam tri dana pod temperauturom i najbolja ideja mi je uvijek krevet.

Možeš napravit sajt đe se predstaviš ko tajkun koji je potrošio pare na žene i alkohol, a ostalo propičko pa pošto si naučio živjet na visokoj nozi, ■■■■■ najbolje pičke i pit fine koktele, pozoveš studente i penzionere da ti uplate pare na žiro račun, jer koji će ■■■■■ njima pare, oni su naučili na bijedu ti nisi…

Hvala vam na prijedlozima, ali ja sam planirao otvoriti webmail servis, bilo bi zanimljivo imati email

ivanhorvat@tajkun.com

Kaj mislite o tome?

Ja to nebi želija imati. Uvridljivo je.

Mislim da ti je to najpametnija ideja koju si mogao dobiti za ovu domenu.
Definitivno pravim e-mail ukolko napraviš

[quote=“MeeGo”]Hvala vam na prijedlozima, ali ja sam planirao otvoriti webmail servis, bilo bi zanimljivo imati email

ivanhorvat@tajkun.com

Kaj mislite o tome?[/quote]

Premium web servis, 10 000 kn godisnje account.

Postoji li koja skripta za webmail da ima opciju registracije? ima li Squirrelmail registraciju?

does anyone know?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja