Što vi mislite o ovom projektu?

Dobar dan :slight_smile:

Na domeni Webhosting.hr mislim pokrenuti neku vrstu informativnog portala.
Priznat ćete kako je domena atraktivna i vjerojatno zaključiti da se radi o portalu vezanog sadržaja.
Dakle nemislim pisati o održivoj poljoprivredi :smiley:

Svaki dobronamjerni prijedlog je dobrodošao :slight_smile:

Živjeli!

Za koju točno publiku?

Prije svega za developere,dizajnere i one koji se bave optimizacijom pretraga.
Općenito ljude koji čine website mogućim.

Trenutne ideje koje mi padaju napamet tiču se besplatnih alata poput provjere pozicije web-a na Google-u, Whois servisu, URL skraćivanju i sličnim.

Naravno svi ti alati već postoje,ali bi možda na jednom mjestu činili koristan set alata.
Uz gore navedeno svakako bi bila i sekcija sa tutorialima.

Iskreno rečeno, neznam, ne još, zato i pitam za pomoć u idejama :slight_smile:

U svakom slučaju je odlična domena, a kako ćeš je iskoristit, mogo bi je i prodat, ili imat recenzije i affiliate linkove za hostinge na njoj…

oma cjenik kolko dodje dobra recenzija :slight_smile:

Ukratko: još jedan projekt unaprijed osuđen na propast.

Nebih želio ju prodavati prije svega jer je to protupravno za .hr domene :slight_smile:

Ali bih želio napraviti nešto neprofitnog karaktera gdje bi ljudi mogli pisati i čitati tutoriale te služiti se online alatima.
Prijedlog za affiliate program je definitivno kvalitetan prijedlog za ostvarivanje profita.

Pitam na ovom forumu,jer neznam gdje bih drugo mogao dobit kvalitetna mišljenja i prijedloge.

[quote=“webhostingdoo”]Iskreno rečeno, neznam, ne još, zato i pitam za pomoć u idejama :)[/quote]Drugim riječima, ti sam ne znaš ništa o tome, ali bi želio nešto naučiti. Pa razmišljaš kako bi bilo najbolje da sistematski počneš nešto učiti i onda to svoje stečeno znanje bilježiti u obliku tog portala.

To je tipično. A slično izgleda i kada se učenik sprema učiti matematiku - našilji olovku, pripremi novu teku i onda… eh, onda počnu problemi.

Uglavnom, nađi ti sebi neku publiku kojoj već sutra možeš dati nešto koherentno, zaokruženo i korisno.

Propast ne priželjkujem, zato i pitam za mišljenje one koji puno više znaju od mene.
Ako možeš reći zašto misliš da je projekt osuđen na propast, bio bih zahvalan :slight_smile:

Jednostavno kupi reseller ili dedicated i počni prodavati web hosting.
Jedno pitanje vezano za tvoju firmu webhosting doo zašto si uzeo to ime firme ako se ne misliš baviti prodajom web hostinga?

publiku je nasao i trazi od iste da mu kaze sto moze uciniti za njih

Nadji poso, gdje se pare i zene vrte :slight_smile:

@kresO
Prije 5g. kada sam otvarao tvrtku tako sam i mislio.
Ali onda sam se suočio sa svime što je potrebno kako bi se to kvalitetno obavljalo.
To je ujedno i odgovor na prijedlog rasparčavanja paketa sa dedicated servera.

Podrška je nešto bez čega ta usluga ne ide,a za to je pak potreban malo veći kapital.

Firma se inače i bavi hosting uslugama,ali samo iznajmljivanjem unmanaged dedicated servera.

Ono što bih želio je pokrenuti takav jedan portal koji bi bio od koristi ljudima.
Nešto bih i uložio kapitala kako bi pružio razne servise od kojih sam neke i spomenuo.

Nadam se da će u nekim postovima biti i prijedloga u tom smislu.

U svakom slučaju veliko hvala svima koji su izašli sa prijedlozima,a moram priznat kako su svi na mjestu.

Napravi bazu Hosting Firmi Regije, pakete dotičnih firmi, recenzije tutorijale i sl.
Oglašavanje dotičnih firmi, akcijske ponude i sl.

Nešto slično sam ja trebao pokrenuti, domena je tu ali se nema vremena.

Možda pokrivanje scene nekih oblika hosting koji idu dalje od shared hostinga.
Recimo managed, vps, cloud, CND network, file hosting uglavnom hosting koji ide dalje od shared hostinga.
Mislim da se to sve pokrije potrebni su tjedni surfanja proučavanja itd, zašto ne to naći na jednom mjestu a domena je baš prigodna.

Da, definitivno što kažu Mateuss i Gorrc. Takvo nešto je stvarno potrebno.

Dakle, “tablica” kompletne ponude hostinga s usporedbama, recenzijama i preporukama.

Jednostavno i korisno.

Ponuditi hosting firmama “guest blogging”, dakle da stručnjaci pišu o aktualnim temama iz svijeta hostinga.

Uloziti $ u ozbiljan dizajn, sloziti optimizaciju, uloziti $ u promociju sajta… inace ciao sve za mjesec dana.

web-hosting.hr domena već postoji.

Što se tiće izgleda web-a, ovaj dizajn sam već negdje vidio kod neke strane hosting firme pred otvaranje. Potpuno isti :frowning:

Što se tiće samog projekta, mislim da je OK ovo što su ti već predložili, a to je da napraviš popis hosting firmi, usporedbe paketa te što je najbolje za izabrati…

Zašto si onda stavio da tko ukuca mail će moć osvojit besplatni hosting, jel ti sigurno ne znaš šta ćeš s tom stranicom?

Nebi htio biti partibrejker, al meni post od pocetka izgleda ko navlakusa na buzz + link.

Ko bi normalan kupio tu domenu, slozio navlakusu na sajt, pa onda pitao na forumu sto bi s njom :slight_smile:

A mozda sam u krivu…

Konkurencija? :stuck_out_tongue:

Da, jbga… sugestije padaju u vodu, Gosaric je to već napravio :slight_smile:

TOP 10 hrvatskih hosting tvrtki | Web-hosting.hr

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja