Što vi mislite o ovom projektu?

Hvala svima na prijedlozima i kritikama
Ne vidim boljeg mjesta na Interetu za tražit mišljenje na tu temu.

Da pokušam odgovorit na sve izrečene sumnje i upite.

webhosting.hr domena je besplatna za tvrtku i nisam potrošio “brdo para” na nju.
Već 5 godina ta domena nije iskorištena kako bi trebalo i sada mislim to promijeniti.

Imam u firmi i grafičke dizajnere i kvalitetnog programera i projekt će bit odrađen na dobroj razini.
A sa dolarima koje imam na raspolaganju za taj projekt(skroman budžet) htio bih uvest neke alate koji bi bili na koristi dosta ljudi.
Na to sam prvenstveno mislio kada sam pitao za prijedloge.

Recenzija domaćih hosting firmi je kvalitetno odrađena na domeni Naslovnica | hrvatski web hosting i nevidim ni razloga ni mogućnosti radit nešto bolje od toga kad je to već “as good as it gets”.

Poruka na trenutnom site-u koja sugestira dijeljenje besplatnog hostinga nekima koje sreća pomazi je autentična,ali to nisam htio ovdje obraditi jer nije ni primjereno(prikriveno oglašavanje) ni vezano uz temu.

A eto velim, želja je bila da se navedu sugestije za developer alate koji bi bili dostupni besplatno, a mogli bi biti korisni.

Pozz :slight_smile:

Ono sto mi fali je dali je datacentar u hrv/europi ili usa, toga koliko vidim nema a jedna je od bitnih stavki, volio bi da to izravno pise.

Ovo je super ideja ja sam pokrenuo temu u vezi toga u srbiji [es] - Udruzenje web hosting provajdera i ukljucio se u drugu temu [es] - WebHosting Forum ali jednostavno niko nije dovoljno ozbiljan da podrzi to a kad sam ja hteo da podrzim mladog i ambicioznog coveka ispostavilo se da je previse neozbiljan…

Za ovako nesto treba stvarno velika ozbiljnost,pbjektivnost,ne privrzenost i dosta rada a verujem kada bi to neko ozbiljno krenuo mogao bih dosta i da zaradi.

Trenutno counter na stranici veli minus mjesec i pol dana do otvaranja stranice. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja