Što vozite / čime se vozite?

uskoro će teleportacija biti HIT :blush:

beam me up scotty mislim beam me up bandić :smile:

Ja mislim da bi on mogao i to prodati raji.

on bi sve obečao samo da dobije izbore… a poslije tko te šiša…
pa on je doslovce prije 10 godina obečao sanaciju Jakuševca pa od toga do dan danas ništa.

Ajde Chiefwolfino ti da si na toj pozicij nebi ništa bio bolji od Sanadera tako da, lako je pričat, al je on jedini koji je nešto napravio na političkoj poziciji. Sve su to velike investicije, on je dosta toga napravio. Normalno je da pomaže poznanicima i krade kao i svi na tim pozicijam,ali za razliku od ostalih je napravio je za ovaj grad dosta.

Sorry, al meni to baš nije normalno :grin:

Ma normalno jašta radi, svaki je bar kunu uzeo :D.

Nije ni meni normalno jer nisam bio u takvim situacijama kao oni, ali vjeroajtno da se nađe 90% ljudi bi postupilo kao i oni…zato kažem da je normalno

Onda 90% ljudi zaslužuje doživotni zatvor, jer ništa manje ne bi dosudio onima koji su krali svoj narod za vrijeme i nakon ratnog razdoblja. No dobro nećemo u offtopic :slight_smile:

Vidim da ste otišli OT, pa da samo velim.
Nisam primjetio da se nešto reklamirate na autima? :slight_smile:
Evo moja dva (prethodni i sadašnji) sa reklamama.
Prethodni:

Sadašnji:

ja ?? :blush: pošten čovek
ja bi na posao išao vlakom kad bi bio predsjednik države :wink:

Alfu 159 1.9 JTDM. 150 KS. Potrosnja po gradu 7.5 izvan oko 6.

Nemam zamjerki osim steta sto je dizel.

Šta je tu šteta :slight_smile: To mogu ja reći da je šteta šta je dizel jer dimi, čuje se ko traktor, a kad je zima vibrira volan +/- 1cm dok se ne ugrije… Ne virujen da tako i alfa :smiley:

Za mene se može reći da sam strastveni ljubitelj automobila, prvenstveno marke Mercedes, a neostvarena želja(zasad) je Ferrari :smile:
Automobili su mi opsesija još od treće godine života i još me to ludilo drži :smiley:
Trenutno vozim E220 CDI w210 elegance i prezadovoljan sam.
Jako mala potrošnja za auto koji prazan ima masu od 1615kg :slight_smile:
Evo i par sličica :slight_smile:




1 Like

dobar je okac ali draži mi je npr… 560 sec :blush:

Ne staj mi na muku, doćiće i to na red, samo lagano, 560SL R107 ili 500-560SEC C126 :smiley:

I pored njega ova dva i dosta :smiley:

Trenutno Audi TT trosi oko 9 litara neke normalne voznje obozavam to auto odgovara mi pravo momacko :slight_smile:

Koje godište i koji motor? :slight_smile: Okači neku fotkicu da vidimo to čudo :slight_smile: Vozio sam 1.8T mk1, ok ide, fin je to auto, ali nisam ljubitelj prednje vuče, a još manje malih automobila :slight_smile: Svakako je bio pojava jedno vreme, sada i R8ice ima na svakom ćošku pa i popularnost opada :slight_smile:

1.8t 5v 2000god znam da je cipovan ima abt neke zajebancije izduvni i to filter ide dobro meni odgovara da ne moram nikog vozikat http://slike.milf-hosting.info/images/1383854036.jpg jos da mu uzmem lepeze felge 18 i to je to. Evo ti jos jedna http://slike.milf-hosting.info/images/1383854234.jpg