Što vozite / čime se vozite?

hahahah, šta nije fan mercedesa, nisam ni ja…ja sam više za bmw, ali je ovo mašina vjeruj mi, ljepi za sic što bi rekli kod nas, a i koke po gradu okreću glavu hahaha

1 Like

Ovo je C klasa? Koje godiste?

c180 amg …ubij me sad, nemam pojma koje je godište, spominjao mi je to, ali ja slabo pamtim takve stvari…čini mi se 2009 al’ nisam siguran…

1 Like

Pozdravi druga od mene kad mu dođe račun za prvi servis, ili ne daj Bože neki veći kvar.

Inače, vozio sam mercedesa A klasu, ali neki dan sam ga prodao sa namjerom ulaganja u projekt na kojem radim :slight_smile:

Lijepo, ma ne brinem ja za njega, ljudi koji voze ova bolja auta ne misle o tome, na kraju krajeva ne bi ih ni vozili da nemaju love :smiley: nije on skupljao godinama za ovo auto da se razumijemo :smiley: biznismen je čovjek, uložio je lovu u još neke offline projekte koji idu dobro :smiley:

1 Like

hahaha lijep je autic, ali ti ovo napisa kao da je kupio panameru 4s :smiley: ili gts merca…Ovaj model nije skup…

@s.perkovic taj model mercedeesa sto si imao, mrzim jos od prije par godina, kada sam kupio sebi novi auto i na parkingu se zabijem u tu a klasu haha, bukvalno se zabijem, ustao pospan i ostetim tek tad kupljeno auto…od tada ga ne volim vidjeti :joy:

Golf 5 United 2.0 TDI 2005, nije nešto specijalno, ali je također zarađen isključivo od internet zarade, tako da sam trenutno prezadovoljan :smiley:

Hahahah! :smiley:
Ja sam ga iskreno obožavao, prvo auto, tako to ide…
Iako, mrzio sam ga iz dna duše kad bi dosao račun od servisa ili kad bi mi se nešto pokvarilo… Pa sam se zarekao da necu vise voziti mercedesa prije nego što budem ima na računu 100 000€ viška :stuck_out_tongue:

1 Like

Alpina Apache sa prednjim amortizerima :slight_smile:

Od jutros na biciklu posto je grad u kolapsu zbog izgradnje raznih saobracajnica …“Izbori nam stizu, izbori nam stizu…”

Jučer kupio Seat Ibizu 2008.

Fiat Punto 1.2 benzin 2002g. :innocent:

Renault Clio, 2003, 1.5 dci, potrošnja od 4.5-5l na 100km :smiley:

U Zagrebu je tipa svako peto auto takav Clio i nakon pola godine što sam ga imao sam i shvatio zašto xD

A svaki treći auto golf :smiley:

I ja teram Golfa V :smiley:

U Bosni vozim Golf 6 od svojih, a u Švici vozim Mercedes CL55 AMG 2003.

Merc je star al je zvijer.

Norco Aurum C7, Downhill bike… a sta se tice motornog vozila, Audi A4, 2.0 2017godiste
Evo da i ja onda postavim motivirajucu sliku, takoder internet zarada.

ps. nije mi se dalo silazit sa kata… lazy ass :smiley:

2 Likeova

Odoh i ja sa balkona slikati dobra auta i objaviti ovdje :D.

1 Like

16 Likeova

Ahahaha, to hoću da vidim, htio sam napisati dok se ne uslikaš u njemu ništa :D.

1 Like

FOTOŠOP!! Šalim se brate, drago mi je zbog tebe @tim121

1 Like