Što vozite / čime se vozite?

haha… hvala 20k :slight_smile:

Da i ja slikam svoje prijevozno sredstvo

6 Likeova

jel GTI? …

Službeni. Nema bolje od toga :slight_smile:

1 Like

Moje prvo auto je bila Honda Civic 1.5 sa 115 KS, godište 1994., a zadnjih 11 godina vozim Hondu Accord is 2006. koju sam evo bas pred neki dan stavio na prodaju:

Pa ako nekog interesira, neka se javi :smiley:

Nakon ljeta planiram na leasing uzeti novu Accord ili nekog drugog Japanca, možda Mazdu ili nešto tog tipa…

Uzmi Toyotu :D…

Kako ti se pokazala honda accord, ja planiram istu uzeti ali u BiH

A zadovoljan sam poprilično… vrlo je udobna i odlično leži na cesti… u ovih 11 godina nije bilo nikakvih problema osim što mi je centralno otkljuljačavanje prošle godine prestalo raditi, ali mislim da je tu neka sitnica u pitanju koja se lagano popravi.

Ja kupio Ibizu pa sad prodajem Pola.
Ako nekome treba manji auto, neka pogleda.

Ovo:

…od danas :smiley:

8 Likeova

Dobar macan… Prosle godine sam razmisljao da uzmem R1, ali me sprijecila random nesreca motociklista kada sam isao na more, vidio sam gadnu nesrecu na cesti prema Makarskoj aaa taman planirao uzet nesto na dva kotača, moram priznat sjblo me. Pamet u glavu i uzivaj. :slight_smile:

Kad sam se odlučio na motor prije točno 10g, tada kupovao skuter (VXR, koji nije baš slabašan, 200ccm) …bojao sam se, naravno. Imao sam osjećaj da izlazak na cestu na motoru je ko izlazak na streljanu…i da je pitanje vremena kada će te netko streljat.

I onda sam analizirao crnu kroniku sa jednog motorističkog foruma …pročitao sam dobar dio RIP teme…i za jedno par stotina smrtnih slučajeva sam tražio uzrok i krivicu. I na pozitivno oduševljenje u 99% slučajeva je bio krivac vozač motocikla. Doduše, u dosta slučajeva mu je oduzeta prednost …ali uvijek je tu kulumovala njegova prevelika brzina, radi koje nije bio vidljiv…nije imao vremena odreagirati itd. Svega jedan jedincati slučaj sam našao gdje je neki lik ni kriv ni dužan pokupljen na semaforu.

Tako da sam iz toga izveo konačni zaključak, motori i nisu tako opasan sport ako ih sami sebi nećemo napraviti opasnim. Sva ta mišljenja da si laka meta su u jednu ruku točna, ali isto si tako laka meta i kao pješak na zebri…život u svakom aspektu nosi neki rizik, a meni se ovo čini vrlo prihvatljiv rizik s obzirom što nam motor može dati.

I hvala bogu, na skuteru nisam imao nikakvu nezgodu u prometu, a napravio sam 55 000 km :slight_smile:
Moj vjerni drug, VXR, sa svojih ukupnih 65 000km me nikada nije ostavio na cesti …to mi je valjda najisplativija kupovina u životu. Taj stroj je neuništiv, jednostavno i jeftino ga je održavati, a uz to ide sasvim odlično. (Max :120km/h, ubrzava također više nego dovoljno dobro… a troši svega 4l/100 u gradu :slight_smile: )

Sada kada sam kupovao motor, svaki prodavač se skoro pohvalio da je bio sa svojim motorom čak i do mora …hehe, a moj VXR je također bez ikakvog problema 10 godina svako ljeto samnom išao do M.Lošinja …a često i u dvoje sam imao i puno žešćih tura…fest natrpani za kampiranje :smiley:
Malo sam se raspisao, ali baš sam ga obožavao…i prvi koraci sa ovom Hondom mi nisu ni blizo udobni ko sa VXR-om, jer VXR u gradskoj gužvi puno nježnije odradi male brzine…dok Honda sva nervozna neugodno cuka i trza pri malim brzinama …ali nek joj bude, ipak je to jači stroj. (Iako, nije ova Honda ništa fest prejaka, to je svega 500ccm)

In memomry za mog VXR-a, par slikica:
(Il je torba ili vreća za spavanje bila među nogama…i samo put pod noge :smiley: )





6 Likeova