Stojace uvek isti iznos sve dok se nalog ne verifikuje?

Pozdrav svima.

Danas sam na adsensu presao 10 evra i stigla mi je ova notifikacija

Kolko sam skontao kada se predje 10 evra, onda se posalje kao neki PIN na kucnu adresu. Zanimaju me 3 stvari.

Prvo,da li ce meni uvek stojati ista zarada tj.

image

Stojace uvek isti iznos sve dok se nalog ne verifikuje?

Drugo pitanje je da li bi ja trebao sad da radim nesto ili samo trebam da sacekam PIN i to je to?

I trece pitanje je vezano za Payment Info. Primetio sam upravo sada da nisam imao ispunjeno polje Adrese Line 2, gde bi se trebao upisati broj kuce. Sada sam to kao updatovao pa me zanima da li moze da nastane neki problem?

Hvala u napred

  1. Bice ti zaustavljene isplate na racun bankovni dok ne verifikujes nalog. Sama suma na Adsensu ce ici normalno tj zavisno od posjete i klikova. Znaci misli se na isplate ne na iznos koji sakupljas ukupni.

  2. Nista ne trebas dok ne dobijes PIN.

  3. Ako si upisao broj kuce u address line 1 zajedno sa ulicom tipa ā€œSime Å olaje 8ā€ onda nemas problema. Isto tako ako te postar zna pa izignorise sto nemas broja uopste. Sto se tice same isplate kad jednom verifikujes nalog nebitna ti je adresa.

2 Likeova

image

Nisam siguran bas dal sam te razumeo za ovo trece pitanje.

U ovom delu koji sam sakrio pise samo
Ulica
Grad, Postanski Broj
Srbija

Dakle nigde nisam zapisao sam broj kuce pa me interesuje dal moze biti problema

Adress line 1 je ulica sa brojem kuce. Tu si trebao da upises i ulicu i broj. Adress line 2 prazan.

Ako nisi upisao u Adress line 1 ulicu i broj u formatu kojem sam naveo u prethodnom postu, a zivis sa roditeljima ili si podstanar moguce da postar nece ostaviti PIN jer kome da ostavi. Ako pak cesto narucujes nesto i postar te zapamtio dostavice ti PIN. Ako ti ne stigne PIN zatrazices drugi.

3 Likeova

Taman sam to iŔao napisati haha

3 Likeova

A pin se moze zatraziti tek posle 3 nedelje?

1 Like

Da znaci ako ti ne stigne PIN nakon tri nedelje trazis drugi. Ali ima slucajeva gdje dodje nakon 4 nedelje pa bih ja sacekao 4 prije nego trazim novi PIN. Nece ti pobjeci nigdje pare, a niti ces tim tempom kojim ti ide zarada, tako brzo sakupiti za isplatu.

1 Like

mali oftropic teme ja joŔ čuvam pisamce od google adsense sa PIN kodom :blush: iako je proŔlo ihaj godina od kada imam adsense

1 Like

Imam i ja negdje jos iz 2004 :).

2 Likeova