Stranica za kamp

http://www.kamp-dido.com/

Rađeno je za prijatelje, dizajn uniqe. Sadržaj je nepotpun, čekam na više informacija.
Mišljenje o dizajnu?

Za jedan apartman - sasvim ok.
Za nešto “malo više” - nije ok.

Kontakt nije dobro izveden (probaj poslati praznu formu…), možda staviti JS provjeru prije slanja ili izvesti ajaxom - jos bolje.

Al sve u svemu, za normalne korisnike će biti bomba - kratko i jasno. 4+ :slight_smile:

PS: kalendar zauzetosti mozda nije losa ideja, ali to ces morati naci neku skriptu, to je malo teze za izvesti.

Ma ovo je dovoljno za onih par posjeta mjesečno. Kontakt forma je dobra, ne treba ništa više. Uvjet je da se ispune svi podatci ili javlja grešku. Dodao sam na naslovnu gumb ‘sve slike’ da nebi zavaralo posjete da ima samo 8 slika.
Nebi bilo loše da ima više informacija al nije do mene, dobio sam samo ‘sadržaj kampa’.
Možda jedino da ubacim vremensku prognozu za zadar desno ako ima neka jednostavna skripta.

Ja bih rađe stavio link -

ili stavi neku sliku di je jako sunce s dobrim temperaturama, to će privući goste :smiley:

Stavit ću lik, vrijeme.net je strava sajt. Edit, po njima sam dobio ideju za onu gore navigaciju :D, valjda se ne skuži.

ne radi engleski jezik
dizaj je dobar
mogo bi napraviti da ove ptice gore desno lete
Cijenik imaš gramatičkih grešaka [quote=""]Za sve informacije cijenama uskuge kontaktorajte nas![/quote]

[quote=“kres0”]ne radi engleski jezik
dizaj je dobar
mogo bi napraviti da ove ptice gore desno lete
Cijenik imaš gramatičkih grešaka[/quote]

Engleski će biti kad dobijem ovaj tekst za naslovnu.
I ja sam mislio da se piše cijenik ali kad upišem u google dobijem podcrtano pa me zavaralo. Izgleda da većina njih griješi.
Edit: jesi siguran da je cijenik, prema googluonda večina griješi

Cjenik je cjenik. To štima.
Mislio je, valjda, da rečenica “Za sve informacije cijenama uskuge kontaktorajte nas!” nije ispravna.

[quote=“gambo”]Cjenik je cjenik. To štima.
Mislio je, valjda, da rečenica “Za sve informacije cijenama uskuge kontaktorajte nas!” nije ispravna.[/quote]

Aha, ispravljeno!

Nisam misli na cijenik cjenik nego na stranici cjenik si krivo napisao
uskuge kontaktorajte

Ne, uopče se ne kuži :smiley:

Probaj u pozadinu sa ljeve strane ubacit neko cartoon style sunce mislim da bi dosta proljepšalo stranicu makar i sad izgleda super.

Bilo bi dobro da galebi mašu krilima :wink:

Nemam ni približno toliko znanja da to na nešto sliči.

Lijepo i fino, meni je čisto ok.
Stavi samo u CSS za linkove outline: 0

Klasična lična karta na internetu, ovo treba da bude primjer svim nekim malim biznisima i sličnim, na koji način treba da to izgleda sve pohvale Big B ,)

Mogao si i više fontova izmiješati u logu.

Naslov: Dobrodošli…bla, bla… nečitak.

Naslov : Sadržaj kampa… mutan…

Ispravi te greške koje sam ti napisao… Ili nemoj…

Kompletan dizajn > prosjek. No kakvih ima, ovo je i dobro…

I da :

Čemu ovo uopće: kamp-dido.com bibinje?

kakv je to naslov?

Napišeš Kamp Dido Bibinje, i doviđenja.

www je u kontaktima…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja