Stranice se otvaraju same od sebe

brijem da sam naletio na neki virus ili ne znam sto, al avast nije uopce reagirao na nista do sad pa mi nije jasno…
sto je najbolje vec mi je nekoliko ljudi reklo da je i kod njih ista stvar…

jednostavno se otvaraju stranice poput lawhunting.com landsadvisor.com i jos njih par da sad ne nabrajam…

zna mozda netko o cemu se radi i kako to popravit, jel mi nije jasno da antivirus i ini programi nisu uopce ragirali!?

Prvo instaliraj Nod32 i onda skini process explorer:

Odstrani sve aplikacije i servise koji ti nisu poznati i ciju su

upalim komp i dns mi se otvori medicseeker.com ne kuzim koji vrag je s tim stranicama… kaj sam to pokupio… i ne znam koji vrag ce mi nod32 ako vec imam slicne programe koji nisu reagirali uopce, niti reagiraju…
mislio sam da mozda netko zna vise o cemu se tu radi, a ne da nadjem proces i ugasim ga… isto tako mogu kod dizanja kompa pogasit onda al to nije pravo rjesenje problema

Hrvojesb te je dobro uputio.
Prvo moraš otkriti pomoću nekog alata koji proces radi probleme. Kada otkriješ koji je proces u pitanju onda se pristupa drugoj fazi, a to je istraživanje po netu.

Imaš HiJackThis koji ti prikazuje što se sve pokreće i od kuda. Znači ne prikazuje trenutne procese.

Uglavnom, ugodno popodne :frowning:

Imao isti problem, skinuo najnoviji Avast, no more problems :).

Al problem je sto ja imam avast, i najnoviju verziju baze i kaj vec sve ne… i zato mi je jos manje bilo jasno zasto se to dogadja.

Kada stavis mis na ikonicu Avasta u donjem desnom kutu, sta ti pise?

Nađi sa process explorerom ovakve stvari i makni ih (kill process)

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja