Stripovi - red smijeha, red sarkazma

Vjerojatno svi znate za ova prva tri majmuna, međutim… :blush:

Konačno se je pojavio i četvrti majmun! :monkey_face: On je zbroj prethodna tri majmuna: On; nikoga ne vidi, nikoga ne čuje i ni s kim ne razgovara. :smile: :o:

5 Likeova

3 Likeova

Strasno

3 Likeova

1 Like

Ne jednom…
FB_IMG_1544291511765

1 Like

1 Like

2 Likeova

1 Like

6 Likeova

6 Likeova

Dižem za

2 Likeova

Razumem ja vas, da ste upali u rupu i iscepali gumu te i te dimenzije i tog proizvodjaca i da vas zanima da li ja imam takvu, ali mozete li vi da zamislite koliko bi ja radnika trebao da imam koji bi isli i preturali po gumama i trazili bas tu, a onda bi trebalo da vam kazemo u kakvom je stanju, da vam izmerimo debljinu sare, vidimo koliko je stara, slikamo i posaljemo slike na viber iz vise uglova blablabla. Pa da li ste vi normalni, da necete mozda i muzicku zelju za 10€?!

Znaci, ako hoces gumu, idi na stranicu LOKACIJA, tu ti je detaljno objasnjeno gde se nalazimo, kako se dolazi dona, od kad do kad radimo, pa ako hoces dodji, ako neces VOZDRA!

Ne zanima nas sto niste iz Beograda i sto ne biste da prevalite veliki put, a ne nadjete gume koje vam trebaju.

Ne zanima nas sto niste iz Beograda i sto biste da vam gume saljemo autobusom ili brzim postama, to ne radimo.

Ne zanima nas sto ste zensko i sto se ne razumete u gume, mi vam necemo pomoci da nadjete to sto vam treba, pa makar dosle i gole kod nas.

Ne zanima nas sto ste dosli sa malom bebom u kolima i sto zurite da sto pre nadjete gume i za vas vazi TRAZITE SAMI!

Kakvi likovi :joy::joy::joy:

I novinarima i ovom gospodinu sam rekao, da ja nisam dvorska luda, niti neko kome treba paznja i popularnost i da gornji tekst nisam pisao, kako bi se culo za mene u fazonu da budem poznat po glupostima, kao sto su oni idioti po rijaliti programima, vec da mi je dokurcilo da ljudima koji dodju na plac objasnjavam da gume traze sami.

1 Like

Frajer je L U D (pozitivno) :smiley:

2 Likeova

Evo jedan u ovom zimskom duhu…

2 Likeova

2 Likeova

Evo jedan textualni i prikladni iz osobne biblioteke. :blush:

Stipe Božić je jedini čovjek za kojega znam da ima imendan dva dana zaredom. :smile:

:smile:
/op.p. Po katoličkom kalendaru Sveti Stjepan je dan iza Božića (danas), a za Stipu Božića znate./ :slight_smile: :o:

2 Likeova

:joy::joy::joy::joy:

1 Like