Suggester - Besplatni Keyword Tool

Ako je netko u internet marketingu i dnevno pretrazuje nove ideje za svoje stranice ili ako pretrazuje potencijalne long tail keyworde onda mu ovaj jednostavn progeam moze pomoci.

Program sam napravio ja i besplatan je.
Postoje slicni web based programi, ali oni traze captchu i server se svako malo rusi. u ovom mozete sve keyworde snimiti u txt file i kad pokrenete program onc e svoj posao zavrsiti s listom keyworda a ne s crash reportom.

Bacio sam subscribe, mail mi zavrsava sa live.de
Pa mi baci dl link i licencu, hvala unaprijed drug.

OK super, ako imas kakve ideje ili vidis bugove, javi ovdje ili na stranici.

1 Like

Drug stigao mi je mail sa download linkom, skinul sam, ali nigdje license :wink:

licenca je dosla u drugom mailu koji vrlo vjerojatno potisao u spam.

Evo i novi update, sada mozete skinuti software direct i licenca dolazi u email. Provjerite spam.

Changelog:
Dodao brojke i dodao YouTube search

Brate meni još nije stigao nikav email, ni u spam ni u inbox a ni pod prozor :stuck_out_tongue:

Error. Did you specify the correct project name? (projname).

Poradi malo na engleskoj gramatici i spellingu kao u govoru tako i u pismu :slight_smile: Ima hrpu gresaka :smiley:

Joj, zmotani sam ko sajla, evo sad sam slozio, pozdrav

Ahhh, ja sam samouceni englez, lol
Ucio sam njemacki u skoli, nemogu si bas previse pomoci osim da sjednem i ucim, al imam drugih stvari da ucim tak da nemogu nikako da usavrsim engleski.

Neradi, upisao slova, pritisnuo enter i vidim ovo 404 — Fancy meeting you here!

Da, sad sam ga maknuo, katastrofa. Zaspamo sam si licensing server. Ako je uhvatio tvoj email poslat ce ti licencu uskoro, provjeri spam fodler.

imam chat u desnom uglu pa ako tko treba licencu nek mi se javi tamo

Neznam dal ste vi ili neko drugi utipkao email bezveze, kako ce vam doci licenca na email.

Evo voako, odite skinite program i kontaktirajte me ovdje na PM u njemu mi napisite koji email i username zelite. Email mora biti rpavi jer cu vam poslat na email licencu (vrlo vjerojatno ce ici u spam jer saljem prek servera)

Uskoro nova verzija jer ova zadnja je zbugirana, nije radila, mozete je skinuti i samo kopirati u isti folder.

De baci newsletter kad to uradiš, tj pošalji obavijest na mail druže.
Nadam se da će ovaj put stići i licenca.

ajd mi posalji email na PM. Jedino vidim lcience za Mujo i Crolog. I oni jos njisu aktivirali.